Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Goratex čižmy

Perfektné, teplé zimné čižmy (goratexové), vhodné aj do tuhého mrazu. Zvnútra zateplené hrubým flísom, dajú sa utiahnuť navrchu i suchým zipsom. Sú nemeckej značky Indigo https://www.mytoys.de/indigo-stiefel-fuer-maedchen-9019174.html.
Nosené na striedačku, no sú v 100%-nom stave.

VD: cca 16 cm
Aktualizovaný pred 4 dňami
1 zobrazenie od 8. jan 2020
10 €
amelee    Košice - Staré Mesto
Milé dámy,

ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si zopár vecí v mojom bazáre. Veci, ktoré ponúkam sú v skvelom stave, väčšinou nenosené alebo nosené len minimálne. Veci sa snažím vždy pomerať a rozmery uviesť v popise, ale ak sa stane, že to tak nie je alebo máte iné otázky, pýtajte sa, odpoviem každému, považujem to za základnú slušnosť, určite nenechám Vašu otázku nepovšimnutú. Rovnako tak považujem za korektné, ak mi dáte vedieť Vy, v prípade záujmu, najmä po zodpovedaní Vašich otázok, vec zoberiete alebo nie. Aj "nie" je pre mňa informácia, na základe ktorej sa viem ďalej zariadiť. Veci posielam poštou (prípadne osobný odber) podľa cenníka Slovenskej pošty. Poštovné nie je zarátané v cene. Balík zašlem po pripísaní peniažkov na môj účet. Na dobierku neposielam. Výmenu a priori nezavrhujem, ak máte taký návrh, pozriem si Váš bazárik a ak nájdem niečo potrebné, určite sa bez problémov dohodneme. Ďakujem a prajem Vám príjemné chvíle strávené na tejto stránke :)
Pokiaľ ide o poštovné - či sa rozhodnete pre obyčajnú alebo doporučenú zásielku, zodpovednosť za doručenie nesie pošta a ak zásielka nepríde, je možné ju reklamovať: http://www.posta.sk/potrebujem/podat-reklamaciu
Zobraz celé podmienky
Goratex čižmy, 24
Goratex čižmy, 24
Goratex čižmy, 24
Goratex čižmy, 24
Goratex čižmy, 24
Goratex čižmy, 24