Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Prechodné dievčenské topánky Marco Tozzi

Málo nosené prechodné topánky. Napriek tomu, že sú semišové, nepremoknú ani v daždi. Vnútorná dĺžka 23 cm. Vnútro zateplené.
Aktualizovaný včera
221 zobrazení od 2. sep 2018
10 €6,90 €
mandzula    Hliník nad Hronom (okr. Žiar nad Hronom)
Ahoj,
veci, ktoré predávam, sú vo veľmi dobrom stave, nosené mnou a jedným obzvlášť šetrným dieťaťom :)
Tovar posielam po pripísaní peňazí na môj účet, a to v ten istý alebo na druhý deň. Ceny sú uvedené bez poštovného, to účtujem podľa cenníka Slovenskej pošty, a keďže si neúčtujem balné, ceny NEZJEDNÁVAM (jedine,ak budete chcieť 4 a viac kusov). Vec predám záujemcovi,
s ktorým sa dohodnem ako prvým, teda, ktorý mi prvý potvrdí záujem, poskytne svoju adresu a za tovar následne zaplatí (chcem sa tým vyhnúť tomu, že niekto síce prejaví o tovar záujem, no potom na deň, dva, tri prestane komunikovať a ja tým pádom neviem, na čom som).
O VÝMENU vecí ZÁUJEM NEMÁM. Rada odpoviem na všetky otázky ohľadom tovaru, pomeriam, poprípade urobím viac fotiek, budem ale rada, keď moju snahu oceníte tým, že mi napíšete, či o tovar záujem máte alebo nie (som tiež mama a času nazvyš nemám).
Uprednostňujem zasielanie doporučenou poštou. Ak si to vyžiadate, tovar pošlem aj obyčajne, vtedy je to však na vaše riziko. Je možný aj osobný odber, či už v Hliníku nad Hronom, vo Zvolene alebo v Handlovej. Na DOBIERKU NEPOSIELAM.
Zobraz celé podmienky
Prechodné dievčenské topánky marco tozzi, marco tozzi,36
Prechodné dievčenské topánky marco tozzi, marco tozzi,36
Prechodné dievčenské topánky marco tozzi, marco tozzi,36
Prechodné dievčenské topánky marco tozzi, marco tozzi,36