Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzerát je exspirovaný.
Použitý tovar

Papučky 15,5 cm

ružové balerínky na suchý zips - veľa nosené, vpredu na prstoch sa začínajú robiť diery, ortopedická vložka natrhnutá - 1,49 eur

dajú sa nosiť aj ako papučky aj na von v lete, na nožičku cca 14,5 cm, dĺžka vnútornej ortopedickej vložky je 15,5 cm.

pozri aj ostatné v rovnakej veľkosti v mojich inzerátoch (všetky na foto sú v rovnakej veľkosti)

k cene pripočítavam poštovné
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
411 zobrazení od 11. okt 2013
1,49 €0,99 €
vanok    Ilava
Vami vybrané vecičky si po dohode môžete prísť pozrieť a prevziať osobne ( ILAVA ), alebo Vám ich zašlem doporučene II. triedou po pripísaní peniažkov na môj účet. Dobierka radšej nie. Ak chcete poslať obyčajne, nedoporučene - dobre, ale prípadné nedoručenie je na Vaše riziko. Ak chcete poslať prvou triedou, napíšte.

Vecičky boli opraté po poslednom použití, následne fotené na posteli alebo zemi, zabalené do vákuových vriec podľa veľkostí. Preto vecičky zvyčajne nepremeriavam (pre jednotlivú vec by som musela rozbaliť celé vrece a mnohé mamičky sa po opýtaní na veľkosť a jej poslaní už neozvú), a bude potrebné ich oprať alebo aspoň ožehliť.

Tovar späť beriem len vo výnimočných prípadoch (predchádzajúca dohoda, vada, ktorú som si nevšimla,...), len okamžite po tom, čo vám bol doručený (nepraný, nenosený), pričom mi dáte vedieť, že tovar posielate späť. Obojsmerné poštovné je však na váš účet, ako aj bankové poplatky za prevod.

Sme nefajčiari a nemáme žiadne domáce zvieratko.

Plyšové hračky predávam, lebo dcérke zistili silnú alergiu na prach a roztoče (plyšáky a koberce museli z bytu preč), no vždy sa nájde niekto, kto jej ďalšieho plyšáka kúpi, hoci na to všetkých upozorňujem. Väčšina z nich je nepoužitá, príp. používaná niekoľko dní.

Veci pre dospelú predávam, lebo som po pôrode pribrala a nezmestím sa do nich Sú tak na 58 kg (55-60) a 165 cm. Snažím sa, aby cena zodpovedala stavu.

Ospravedlňujem sa za oneskorené odpovede, ale pri deťoch nie vždy mám čas ísť k internetu.
Zobraz celé podmienky
Papučky 15,5 cm, roháčan,25
Papučky 15,5 cm, roháčan,25
Papučky 15,5 cm, roháčan,25