Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 3×

Kožené červené balerínky

Krásne červené celokožené balerínky z brúsenej kože, vo vnútri tyrkysová koža. Párkrát som sa v nich prešla len po interiéri, v exteriéri neboli nosené. Sú v perfektnom stave, bez poškodení. Veľkosť 41.
Vnútorná dĺžka stielky je 28 cm. Idú vpredu viac do špica, mne sú zvyčajne akurát dobré topánky (aj balerínky) s vnútor. dĺžkou 27 cm, no tieto sú mi na dĺžku tesné aj pri 28 cm. To pre predstavu, že reálne na nohe nie sú také veľké, ako bývajú iné topánky s v. d. 28 cm.
Aktualizovaný včera
50 zobrazení od 3. okt 2020
25 €
Oznam od predajcu: Momentálne veci posielam len raz do týždňa (obvykle v piatok).
nataliuella    Košice - Sídlisko KVP
Milé kupujúce, ohľadom merania vecí mi, prosím, píšte, len ak o vec máte seriózny záujem a dajte mi následne vedieť, či vec vezmete alebo nie. Kopia sa mi tu záujemkyne, ktoré sa nijako nevyjadria ani nepoďakujú. Prosím o pochopenie a slušné jednanie. Ďakujem.

Veci zasielam vždy hneď po prijatí platby na účet. Kupujúci si u mňa sám vyberá, či mu zásielku pošlem obyčajne alebo doporučene, 1. alebo 2. triedou. Na dobierku pošlem len po prijatí poštovného vopred na účet. Poštovné sa odvíja od platného cenníka Slovenskej pošty, kde sa vypočítava podľa hmotnosti a typu zásielky.

Osobný odber momentálne nie je možný.

Veľa vecí mám v ponuke za symbolické ceny - dôvodom je, že ich chcem čím skôr predať, lebo mi tu zaberajú miesto. Neznamená to, že by boli nejako menej kvalitné - kvalita zodpovedá vždy popisu v inzeráte.
Zobraz celé podmienky
Kožené červené balerínky, 41
Kožené červené balerínky, 41
Kožené červené balerínky, 41
Kožené červené balerínky, 41