Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Adidas tenisky č. 32

Tenisky nosene stav vid.foto z vnútornej strany predrate na osenie to vplyv nemá. Sú vhodné na donosenie. Inak žiadne poškodenia nemajú. Symbolická cena 1.50€
Aktualizovaný pred 2 dňami
30 zobrazení od 8. júl 2020
3,50 €1,50 €
majkaaa20    Zlaté Moravce
MIlé mamičky, vítam Vás v mojom bazariku. Som rada, že ste nahliadli do môjho albumu a dúfam, že si z neho niečo pekné vyberiete. Zároveň vás chcem upozorniť aby ste ma kontaktovali len ak máte naozaj o danú vec vážny záujem, nemám problém aj podržať tovar napr.do výplaty alebo rodicaku. Po prejaveni zaujmu na odpoveď čakám max. 3dní potom automaticky posuvam ďalej a záujemcu mažem. Ak si to aj náhodou rozmyslite tak stačí aspoň odpísať že už nemáte záujem. Za zavádzanie budem už písať negatívne hodnotenie. Balíčky väčšinou posielam po prevode peňazí na môj účet najradšej doporučene, obyčajne len na vlastné riziko kupujucej.Ale nemám problém poslať aj na dobierku pokiaľ má kupujúca kladne hodnotenia. Pri vyšších sumách som ochotná poslať na dobierku ale ak nemáte žiadne hodnotenia žiadam poštovné dopredu.Samozrejme je možný aj osobný odber 😊 V prípade seriózneho a rýchleho jednania som ochotná sa dohodnúť aj na cene. O výmenu záujem nemám a ak áno tak nato upozornim v danom inzerate. Veci späť neberiem takze sa pytajte vopred na všetko co Vas zaujíma.
Háčkované vecičky a hračky robím na objednávku podľa predstáv budúcich majiteľov. Pri objednávke požadujem zálohu za materiál.
Dakujem za rešpektovanie mojich podmienok predaja a prajem príjemný nákup 😊
Zobraz celé podmienky
Adidas tenisky č. 32, adidas,32
Adidas tenisky č. 32, adidas,32
Adidas tenisky č. 32, adidas,32