Použitý tovar

Látkové capačky do kočíka

Látkové capačky, ideálne na prechodné obdobie do kočíka. Nie sú zateplené kožušinkou, iba hrubou látkou. Na gumičku. Veľmi zachovalé, vôbec sme nestihli ponosiť. Veľkosť odhadom, spodok má max. 13,5 cm, ale zasa je to látka, tak ak to nebude slúžiť na chodenie, tak kľudne aj väčšie.
Aktualizovaný pred 4 dňami
91 zobrazení od 25. jan 2018
1 €
lemonka11    Žilina
Milé mamičky, ďakujem za nakuknutie do môjho bazarika.
Predávané veci sa snažím popísať podľa skutočného stavu. Ak chýba nejaká informácia, pýtajte sa, rada odpoviem, premeriam, vysvetlím... V prípade, že ide o drahý tovar alebo moje pochybenie, tovar beriem späť.
O výmenu vo všeobecnosti nemám záujem, ale v princípe ju neodmietam. Skôr že doma máme dosť vecí a chcem sa ich skôr zbaviť ako vymeniť nepotrebnú vec za viac-menej nepotrebnú :)
Ceny dávam primerané, nerada zjednávam, ale je to obchod, všetko je otázka dohody, môžete skúsiť :) Pri väčšom odbere dohoda možná.
Otázku neberiem ako potvrdenie záujmu. Po potvrdení záujmu tovar rezervujem max. 3 dni. Ak treba dlhšie, stačí povedať.
Tovar posielam akýmkoľvek spôsobom podľa toho, ako si vyberiete. V prípade obyčajnej pošty nemám doklad o odoslaní a teda nemôžem brať zodpovednosť na seba, treba to pri kúpe brať do úvahy. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty.
http://cennik.posta.sk/
Číslo môjho účtu: SK02 8360 5207 0042 0026 2222
Prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Látkové capačky do kočíka, 20
Látkové capačky do kočíka, 20
Látkové capačky do kočíka, 20