Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Použitý tovar

Capačkové čižmičky

Predám čižmičky na 9-12 mesiacov, svetlošedé s kvietkom sú tenké na jeseň a jar a ružové, sivé a čierne sú zateplené kožušinkou. Top stav bez poškodení úplne ako nové. 4€/pár, v prípade kúpy všetkých spolu, cena 15 € a pošta grátis.
Aktualizovaný pred 3 dňami
52 zobrazení od 8. sep 2019
4 €
Oznam od predajcu: Na správy typu, či je niečo aktuálne neodpisujem. Písať len v prípade 100% záujmu. Všetok tovar je aktuálny!
yankaas    Stará Ľubovňa
Milé kupujúce. Všetok tovar je AKTUÁLNY, takže ak máte záujem píšte rovno k veci. Ak vám veci premeriam, výslovne si žiadam odpoveď, ak danú vec neberiete. Z negatívnych skúseností už nerezervujem, ak niečo chcete kúpiť, berte to hneď. Ak chcete perfektné veci za málo peňazí, kúpte si ich v obchode za plnú sumu. Toto je totiž bazár. Predávam veci po mojom synovi, dcére, aj niečo moje. Sú to nové, nenosené veci alebo veci nosené veľmi málo. V top stave, čisté, bez fľakov a poškodení,aby som sa nemusela hanbiť. V prípade chýb vždy upozorním vopred. Posielam po pripísaní peniažkov na účet SK5209000000005041825685. Ceny sú bez poštovného a ceny sú PEVNÉ. Poprosím, ceny nezjednávajte. Tovar späť NEBERIEM. Ceny poštovného sú podľa taríf slovenskej pošty.
Zobraz celé podmienky
Capačkové čižmičky, 18