Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Spodná bielizeň
Použitý tovar

Slipy pre chlapca

Predám slipky po mojom synovi, ešte poslúžia. Roztrhané som vyhodila, tieto su v poriadku. Predávam len spolu, cena za všetky troje 2 eura.
Aktualizovaný včera
51 zobrazení od 31. okt 2018
2 €
Ďakujem že ste nahliadli do mojej ponuky. Vecičky sú po jednom dieťati, ak to neplatí píšem do popisu. Vecičky na požiadanie odmerám, zodpoviem dotazy. Ak sú veci poškodené snažím sa to nafotiť a popísať, pravdaže to zohľadnujem v cene. Posielam poštou po zapletení eur na môj účet SLSP, iban SK4609000000005125306903. K cenám treba pripočítať poštovné. Ak máte záujem o osobný odber nieje problém, som z Pezinka ale dá sa dohodnúť aj na stretnutí v BA. NEMAM ZÁUJEM O VÝMENU! Pri kúpe viacerých vecí sa dá dohodnúť na cene.
NA POŠTU sa dostanem V SOBOTU, ak treba poslať niečo rýchlo (napr. kvôli akcii) prosím napíšte mi to. Prosím nepíšte mi ak má niečo stanovenú cenu, že to vezmete za polovicu už aj s poštovým, najlepšie doporučene. Nejakú zľavu pri drahších veciach alebo množstve viem dať ale v niektorých prípadoch je to až drzé. Ak by som chcela danú vec darovať tak to napíšem. Ďakujem za pochopenie.
Zobraz celé podmienky
Slipy pre chlapca, f&f,104
Slipy pre chlapca, f&f,104
Slipy pre chlapca, f&f,104