Ulož - uložené 1×

Bunda do dažďa

Predám zateplenú bundu do dažďa na donodenie.
Má známky používania, na rukáve opotrebovaná látka.
Stav a presné rozmery: viď. detailné fotky.
Aktualizovaný pred 4 dňami
50 zobrazení od 29. jan 2021
2,50 €
inci    Žilina
Srdečne Vás vítam v mojom bazáriku :) Vecičky len predávam, preto prosím nežiadajte o výmenu.
REZERVÁCIA:
Informácie o tovare ako miery, farba, materiál apod. nepovažujem za rezerváciu. Pri viacerých záujemcov naraz uprednostňujem rýchlejšie jednanie pred poradím. Podklady k platbe (číslo účtu a výslednú sumu s poštovným) pošlem v správe po potvrdení objednávky. Rezerváciu držím max. 3 dni (po dohode a pri vážnom záujme aj dlhšie) ak sa mi do tejto doby neozvete, resp. nenabehne platba rezerváciu ruším a tovar posúvam ďalej na predaj.
PLATBA A DODANIE TOVARU:
Balíky posielam najneskôr na druhý deň od pripísania peniažkov na môj účet. Akceptujem platbu vopred na účet, tzn. bankovým prevodom, alebo poštovou poukážkou – na účet, pokiaľ chcete peniaze vložiť na účet v hotovosti, poprosím k objednávke prirátať 1,50€ (poplatok banky za vklad v hotovosti).
NA DOBIERKU NEPOSIELAM.
CENA ZA TOVAR A SPOSOB DORUČOVANIA:
Všetky ceny v mojom bazáriku sú bez poštovného. Poštovné určujem podľa taríf Slovenskej pošty v závislosti od veľkosti, váhy a typu zásielky. Menšie a lacnejšie vecičky posielam aj obyčajne ako listová zásielka (bez dokladu o podaní) ale len na Vaše riziko. Za prípadnú stratu ako aj za oneskorené dodanie a poškodenie zásielky zavinené poštou zodpovednosť nenesiem. Balné si neúčtujem. O odoslaní balíka Vás vždy informujem.
REKLAMÁCIA A VRÁTENIE TOVARU:
Tovar sa snažím čo najviac detailne nafotiť, väčšinou uvádzam aj mnou namerané miery a na každý väčší nedostatok upozorním, preto tovar späť neberiem, nevymieňam a nevraciam peniaze. Pri vážnom záujme sa radšej vždy pýtajte a uistite sa, že to čo kupujete spĺňa Vaše požiadavky. Rada Vám odpoviem.
Zodpovednosť beriem len na veľké poškodenie (ako napr. fľaky, diery, nefunkčný zips a pod), ktoré som prehliadla a neuviedla v popise a na ktoré ma upozorníte v deň dodania. Ak bude reklamácia opodstatnená, akceptujem to.
Ďakujem za prečítanie a rešpektovanie mojich podmienok predaja. Teším sa na spoluprácu a obojstrannú spokojnosť. Prajem Vám príjemné nakupovanie:)
Zobraz celé podmienky
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122
Bunda do dažďa, kik,122