Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Krásna zimná vetrovka

Predám krásnu zimnú vetrovku, kupovanú cez stránku M-shop. PC 45,00Eur. Jedná sa o teplú kvalitnú vetrovku i keď je písané Made in China, nejedná sa o klasický čínsky tovar. Malý ju mal cca. 2x na sebe, nakoľko mal toho veľa a nevynosil. Kapuska sa dá dať dole je na zips. Dĺžka 51cm, šírka 42cm vonkajší rukáv 47cm, vnútorný rukáv 37cm.
Aktualizovaný pred 3 dňami
21 zobrazení od 17. jan 2021
17 €
majoma19    Detva
Milé mamičky, ďakujem vám, že ste nahliadli do môjho bazáriku. Vecičky posielam ihneď po pripísaní peňazí na účet. Vecičky nevymieňam a ani neberiem späť,preto sa pýtajte rada odpoviem na vaše otázky. Cena vecičiek je bez poštovného, účtujem ho podľa tarify slovenskej pošty a balného vo výške 0,20eur, nakoľko si musím aj ja materiál na balné zakúpiť. Záujemcu kontaktujem ihneď, najneskôr na druhý deň.Pošlem mu všetky podklady k platbe, prosím, do kolónky správa pre prijímateľa uveďte svoje meno a vec kupovanej vecičky. Veľmi to urýchli spoluprácu. Pri hotovostnom vklade priamo v banke treba k sume prirátať 0,50 €, to je poplatok banky za vklad v hotovosti, ktorý mi odráta. Čo najskôr po kontaktnom maily mi, prosím, pošlite vašu adresu, aby ste balíček dostali čo najskôr.
Chcem ešte upozorniť, že neakceptujem reklamácie z dôvodu - je nám to malé, veľké, nakoľko po požiadaní vecičky odmeriam.
Ďakujem za Váš záujem a následný nákup!!!
O výmenu nemám záujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobraz celé podmienky
Krásna zimná vetrovka, 128
Krásna zimná vetrovka, 128
Krásna zimná vetrovka, 128
Krásna zimná vetrovka, 128
Krásna zimná vetrovka, 128
Krásna zimná vetrovka, 128