Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzerát je exspirovaný.
Inzeráty > Oblečenie detské > Bundy, kabáty, saká
Použitý tovar

Vrátane pošty obyč. - Next sako

K sukničke či nohaviciam, na nátelníček. Bavlnené, predný aj zadný diel aj s bavlnenou podšívkou. Asi 3x oblečené, velkosť na 3roky. Celková dĺžka je PD dl. 30cm, ZD dl. 40cm, dĺžka rukáva od krku je 18 cm so stojačikom 21cm/. š. 2x30cm.
... vrátane pošty obyč. ...
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
0 zobrazení od 8. jún 2014
7 €
eribada    Dunajská Streda
PROSÍM PREČÍTAJTE SI :- )))
Ďakujem za Váš záujem, že ste nazreli do môjho albumu:-) Vecičky sú na predaj, NIE NA VÝMENU. Ceny sú pevné bez poštovného, pokiaľ nie je v inzeráte uvedené inak. Prosím nežiadajte ma o zľavy, ak budem chcieť ponúknem ju sama. Pri kúpe min.troch kusov nosených vecičiek z môjho albumu poštovné hradím ja.
Vecičky posielam po uhradení platby na účet. Číslo účtu zašlem po dohode. Akonáhle mi nabehnú peniažky na účet posielam doporučene poštou, a dám info o odoslaní. Bez doporučenia listy neposielam, jedine na vyžiadanie, avšak za prípadnú stratu neručím a sťažnosti neberiem, nakoľko ste sa tak rozhodli sami. Poštovné si hradí príjemca podľa taríf SP. Na dobierku neposielam. Tovar späť neberiem!
Pri uhrádzaní platby poprosím do popisu uviesť Vaše meno a priezvisko. Pri platbe v hotovosti na účet si pripočítajte bankový poplatok +0,40€.
Následne mi prosím pošlite Vašu adresu doručenia. Ak sa neozvete do štyroch dní po dohode, danú vec posielam automaticky ďaľšiemu záujemcovi.
Prajem príjemné nakupovanie a ďakujem aj za Vaše prípadné hodnotenie.
E
Zobraz celé podmienky
Vrátane pošty obyč. - next sako, next,98
Vrátane pošty obyč. - next sako, next,98
Vrátane pošty obyč. - next sako, next,98
Vrátane pošty obyč. - next sako, next,98