Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzerát je exspirovaný.
Ulož - uložené 2×

Bundička na zimu

Krásna bundička pre dievčatko. Nie je veľmi hrubá, ale my sme ju kupovali ako "lyžiarsku", aj keď nemá snežný pás, nosili sme ju v pohode celú zimu. Bez fľakov a dier, trošku vidno žmolky na rukávoch - nič hrozné. Pre istotu píšem rozmery: celková dĺžka (od ramena dole) 50cm, rukáv od ramena 45cm, od kapucne 53cm, šírka v páse 2x 43cm. Cena 5€.
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
6 zobrazení od 2. nov 2016
6 €5 €
fanca1    Malá Lodina (okres Košice-okolie)
Milé mamičky , budúce mamičky a babičky,
ďakujem Vám , že Ste si z mojej ponuky inzerátov niečo vybrali, či už nakukli do fotoblogu a niečo pozitívne napísali. Platbu prijímam prevodom na účet ( nie je problém, aj keď priamo na adresu ) a do správy prijímateľa uvádzajte Vaše meno, po prípade Nick, alebo popis tovaru , aby som ju vedela lepšie identifikovať . Po nabehnutí Vašej sumy posielam tovar, ani s dobierkou nie je problém . Verím, že budete spokojné, aj keď nie vždy sa dá každému vyhovieť. Pretože ponúkam väčšinou veci po dvojičkách,uprednostňujem záujemkyne, ktoré majú záujem o obe veci naraz .Prajem Vám príjemné nakupovanie a ešte raz ďakujem za prejavenú dôveru.
Vaše aj konkurentky Eva a Michaela :o)
Poštovné podľa taríf sl.pošty, tovar posielam ,až keď euríky dôjdu do cieľa.

PS: podpísané sme tu dve Michaela je moja dcéra , toho času na MD, tie dve piškótky sú moje vnučky .Niekedy komunikuje s Vami ona, niekedy ja preto podpisy nesúhlasia.
Zobraz celé podmienky
Bundička na zimu, 128
Bundička na zimu, 128