Inzeráty > Oblečenie detské > Bundy, vetrovky, kabáty
Použitý tovar

Zimná bunda

Športová zimná bunda s kapucňou, ktorá sa dá odobrať, veľ. 134, vnútro teplá dekovina. Na foto je svtelejšia, v skutočnosti je tmavo modrá.
Rozmery:
Celková dĺžka od ramena 54 cm plus 7 cm stojačik
Šírka popod pazuchy 47 cm
Dĺžka rukáva od pleca 46 cm

Sťahovacie šnúrky v spodnej časti bundy a v kapucni praním popraskali a ,,neplnia svoj účel", ale na funkčnosti bundy to neuberá. Bunda je bez iných poškodení, nie je roztrhaná, zašívaná, odretá, nosená len jedným dieťaťom.

Cena 7 eur plus pošta
Aktualizovaný pred 5 dňami
9 zobrazení od 27. jan 2020
7 €
peja65    Liptovský Mikuláš
Ahojte všetci nakupujúci :),
teší ma, že ste prejavili záujem o niektoré z mojich vecičiek v bazári. Vecičky sa snažím nafotiť a popísať naozaj reálne a na prípadné chyby sa snažím upozorniť v popise a aj fotkou. Nikoho nechcem oklamať a zavádzať, lebo ani mne by sa to nepáčilo. Poprosím vás, ak prejavíte záujem o niečo z bazáru, tak so mnou komunikujte, nemám rada ak čakám na odpoveď dlho (aj ja mám detičky,malé). Nenahnevám sa ak mi poviete nie nemám záujem, je to úplne normálne, že ste našli niečo lepšie, lacnejšie atď...len mi to dajte vedieť !!! Nebudem čakať na odpoveď dlhšie ako dva dni (ak mi nepoviete, že mám ešte počkať) - potom posúvam tovar ďalej.
Rada odpoviem na všetky otázky, veci premeriam, poprípade pofotím ,verím, že sa určite budeme vedieť dohodnúť na všetkom. Ceny sú naozaj prispôsobené ich stavu, čiže nezjednávam. Uvedené sú bez poštovného, takže je na Vás akým spôsobom budete chcieť tovar poslať :-). Cenník nájdete na webe Slovenskej pošty. Neručím za škody a straty spôsobené poštou. Na dobierku neposielam. Vecičky posielam po uhradení peniažkov na účet. Tovar zoberiem späť len ak naozaj nájdete chybu, ktorú som neuviedla. Posledná vec, o čo vás poprosím je spätná väzba, čiže keď vám tovar príde dajte mi vedieť, či prišiel v poriadku, či ste spokojní.
Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné nakupovanie :-)

Jana
Zobraz celé podmienky
Zimná bunda, 134
Zimná bunda, 134
Zimná bunda, 134