Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Použitý tovar

Odrazadlo

Predam odrazadlo. Cena postoveho cca plus 5 eur
Aktualizovaný pred 4 dňami
153 zobrazení od 8. sep 2019
20 €
terezia28    Púchov
Milí nakupujúci,
ďakujem Vám za prejavený záujem :)

Tovar, ktorý predávam sa snažím opísať čo najdetailnejšie (aj s prípadnými chybami alebo vadami - čo zohladňujem v cene), aby sme predišli prípadným nepríjemnostiam. Vždy uvádzam, či je tovar nový alebo nosený. Ak Vás niečo zaujíma ohľadom danej veci, nech sa páči, pýtajte sa. Rada zodpoviem na všetky otázky, prípadne tovar, premeriam, dofotím. Vzhľadom k tomu, že je opísaný skutočný stav tovaru, tak také reklamácie NEUZNÁVAM. Neuznávam ani reklamácie typu "nesadla mi veľkosť", pretože nakupujeme práve podľa veľkostí :)))))

Môže sa však stať, že tovar nespĺňa Vaše predstavy alebo som na niečo zabudla :-(.
V takomto prípade môžete tovar PO DOHODE vrátiť.
Pri vrátení tovaru, prosím, rátajte s tým, že beriete na seba plnú zodpovednosť za to, či sa vracané veci dostanú ku mne, preto Vám odporúčam poslať ich ako doporučený list, poštovné náklady však znášate Vy. Po doručení balíčka ku mne naspäť, Vám okamžite prevediem na účet sumu za vrátený tovar. Ďakujem za pochopenie.

Balíky posielam po pripísaní sumy na môj účet. Na dobierku neposielam.
Pri úhrade peňazí na môj účet, prosím napíšte do poznámky meno a priezvisko osoby, na ktorú budem tovar posielať. Skrátime si čas na identifikáciu platby :)

Poštovné, ktoré účtuje pošta ( viď web stránka Pošty ).
Snažím sa byť k nakupujúcim maximálne ústretová, preto Vás PROSÍM - po prevzatí tovaru mi napíšte, či došiel balíček v poriadku a či ste s tovarom spokojní.
Ak sa Vám niečo páči, ale nepáči sa Vám cena, nech sa páči, ozvite sa :D

Prajem Vám príjemné nakupovanie.
Terezia
Zobraz celé podmienky
Odrazadlo,
Odrazadlo,