Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 5×

Bekovka

100 % stav. má trblietky, veľ. 122/128 na 6-8 rokov.
Aktualizovaný pred 3 týždňami
107 zobrazení od 23. máj 2018
4,50 €
jana3131    Galanta
Milé mamičky a všetci nakupujúci,

som veľmi rada, že ste nakukli do môjho albumčeka. Na prípadné chyby upozorním. Ak máte záujem opýtať sa bližšie na predávané veci, rada Vám odpoviem. Na požiadanie premeriam.
Poštovné podľa taríf Slovenskej pošty. Treba si prirátať, ak nie je uvedené inak. Posielam doporučene druhou triedou. V prípade záujmu aj 1 triedou. Balíček si môže záujemca poistiť na vlastné náklady, ak o poistenie balíčka kupujúci neprejaví záujem, neberiem na seba zodpovednosť za prípadnú stratu balíčka. Na dobierku neposielam (resp. len po dohode). Platba prevodom na môj účet v Tatra banke.
Pri objednávke pripíšte Vašu adresu. Po pripísaní peniažkov na účet, posielam balík najneskôr do 3 dní. Pri objednávke nad 20 Eur poštovné zdarma ( platí pri kúpe viac vecí, nie pri kúpe jednej položky nad 20 E).
Objednávka je záväzná až po uhradení. Vyhradzujem si právo predať tomu kto uhradí ako prvý. Keďže sa tu kopia prípady kedy záujemkyňa nemá ani toľko slušnosti napísať nemám záujem. Keď sa len pýtate na miery neberiem to ako rezerváciu. Po odoslaní platobných údajov, na úhradu čakám 3 dni. Ak potrebujete počkať s platbou treba sa vopred dohodnúť. Ak platba nenabehne a vy nereagujete na moje odkazy dávam negatív. ,, Nerobte druhým to, čo nechcete aby oni robili Vám.´´ Ani Vám by sa to určite nepáčilo.
Prosím info o doručení balíka, môžete aj cez hodnotenie. Na každé odpíšem čo najskôr.
Po dohode prinesiem do Ga, Sc a Tt (len ak mám cestu a až po úhrade na účet). Aby sa nestalo, že mamička nakoniec nepríde a ani nedá vopred vedieť. Toľko skúsenosť.
Nový tovar za Váš použitý tovar nevymieňam. Ďakujem za pochopenie.
Za pochopenie a rešpektovanie mojich podmienok ďakujem a prajem Vám príjemný nákup :))

Prajem pekný deň.

Jana
Zobraz celé podmienky
Bekovka, h&m,122
Bekovka, h&m,122