Ulož - uložené 6×

Čiapka Tommy Hilfiger

Krásna výrazná dievčenská čiapka Tommy Hilfiger, samozrejme originál. Označená veľkosť je detská L/XL, sadne na vek cca 4-7 rokov. Vynikajúci stav bez chýb, nosená málo na striedačku s inými.
K cene + poštovné
Aktualizovaný pred 5 dňami
50 zobrazení od 1. nov 2019
11 €9 €
Oznam od predajcu: Ďakujem, že pomáhate našej planéte nákupom z druhej ruky.
adus    Bratislava - Staré Mesto
Milé mamičky aj ne-mamičky, ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika a za prejavený záujem.

Vecičky mám na predaj, NEMÁM ZÁUJEM O VÝMENU, PROSÍM, NEŽIADAJTE MA O ŇU, nebudem na také ponuky reagovať.
Veci posielam po nabehnutí peňazí na môj účet, na DOBIERKU NEPOSIELAM, mám zlé skúsenosti. Premeranie a dotazy neberiem ako rezerváciu, pokiaľ to vyslovene nenapíšete, inak má prednosť ďalší vážny záujemca. Na postave vecičky nefotím, každému to môže inak sadnúť. Veci späť neberiem, preto sa radšej opýtajte, rada viac krát pomeriam, lepšie opíšem,...
Po zaslaní údajov k platbe čakám do 24hod odpoveď s informáciou o úhrade a vašou adresou, inak vec posúvam ďalšiemu záujemcovi.
Miery sú len orientačné, snažím sa pomerať podľa môjho najlepšieho vedomia a svedomia, ale záleží ako sa látka natiahne, akým spôsobom sa meria... Preto neprijímam reklamácie typu, že miery nesedia o pol centimetra a podobne.

K uvedenej cene účtujem poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty - zvyčajne doporučene 2.trieda. Za stratu vinou pošty neručím, vraciam len to, čo mi pri reklamácii vráti pošta. Preto ak chcete poslať balík ako poistenú zásielku, vopred mi dajte vedieť. Pokiaľ si želáte poslať obyčajne, bude to na vašu zodpovednosť.
Na poštu chodím RAZ DO TÝŽDŇA cez víkend, nemám možnosť každý deň. Ak balíček veľmi súri, dajte prosím vedieť dopredu, či to bude možné poslať skôr.
Ponuku sa snažím stále aktualizovať. Keďže vecičky ponúkam aj inde, môže sa stať, že daná vec už bude rezervovaná.

Ďakujem za akceptovanie a verím, že bude spokojnosť na oboch stranách. Príjemné obchodíkovanie :o)

_________________________________
REAKCIA NA ČORAZ ČASTEJŠIE SA VYSKYTUJÚCI JAV NA MK
Ak si odo mňa vypýtate dodatočné informácie napr. miery, dostupnosť, ďalšie fotky..., tak mi prosím odpíšte, či vám to vyhovuje a tovar beriete alebo nie. Keď si ja nájdem čas odpovedať na vaše podrobné otázky, tak si snáď aj vy nájdete polminútku na ODPOVEĎ. Aj keď tovar neberiete, očakávam, že mi to oznámite a poďakovanie tiež patrí medzi základné prvky slušného správania.

Ak prejavíte záujem, pošlem vám údaje k platbe a potom sa už viac neozvete a nebudete odpovedať, aj keď ste tu aktívna, pridávam NEGATÍVNE HODNOTENIE. Nikomu predsa hlavu neodtrhnem, keď obratom slušne napíšete, že ste si to rozmysleli a vec neberiete. Stačí len slušne komunikovať a nie sa detinsky hrať na mŕtveho chrobáka.
Ďakujem
______________________
Zobraz celé podmienky
Čiapka tommy hilfiger, tommy hilfiger,122
Čiapka tommy hilfiger, tommy hilfiger,122
Čiapka tommy hilfiger, tommy hilfiger,122