Háčkovaná čiapočka

Háčkovaná čiapočka vlastnej výroby (bohužiaľ mi to tu admin zmenil) z prírodnej vlny z alpaky, je veľmi veľmi teplá hrejiva, hackovana je tak, ze je ozaj hrubá a neprefukava, je na nej veľký kvet. Túto som robila pre dcérku, ale nenosila ju, mala iné obľúbenejšie čiapočky v zime.
V prípade záujmu viem dorobiť aj snurocky alebo s veľkým potešením môžem uhackovat v inych farbách :)
Táto čiapočka je v nižšej cene za 8eur, keďže sme ju skúšali na von už, nová čiapočka by vyšla podla veľkosti od 11eur (prírodná priadza a spotreba min 2klbka na čiapku, tak preto ;) )
Aktualizovaný včera
1 zobrazenie od 7. dec 2016
8 €
dorota33    Levice
Zdravím vás ;) Postupne sem pridávam vecičky po mojich dvoch dietkach, väčšinou nosené, no niektoré sú nové alebo len vyskúšané. Ak je niekde kaz, chyba, opotrebovanie, je o tom priložená fotka, v prípade drobných vecí chybu napíšem, lebo by som sa nedofotila :) Posúvam aj niektoré vecičky po mne, či manželovi, väčšinou nosené. Ceny sú písané bez poštovného. Poštovné potom pripočítam k cene. Posielam doporučene, 1. alebo 2.triedou. Balíčky posielam po nabehnutí peniažkov na účet, prosím vás o rešpektovanie, že na dobierku balíčky neposielam, ďakujem. Ak sa vám vecičky páčia a chceli by ste vziať viac toho, určite sa na cene dohodneme! :) Pri väčšom balíku vždy priložím niečo naviac. Vecičky, ktoré predám, späť nevraciam, prosím o pochopenie, ďakujem. Prajem vám krásne dni s úsmevom :)
Zobraz celé podmienky
Háčkovaná čiapočka, 92
Háčkovaná čiapočka, 92
Háčkovaná čiapočka, 92