Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Čiapky, rukavice, šály
Nový tovar

Šatka na krk, slintáčik

SLOVENSKÁ VÝROBA.
Detičky neradi nosia roláčiky a často sa stáva, že zips na bundičke či na overaly alebo kabátiku sa pri krku rozopína a v tom prípade dieťatko nemá chránený krk pred nepriaznivým počasím. Keď je zips úplne zapnutý tak dieťatko škrie na krku a v takom prípade je tu veľmi užitočná a praktická šatka na krk, ktorá je mäkkulinkavá, podajná, hrejivá, dá sa povoliť a prispôsobiť na detský krk. Detičky majú veľmi radi veci, ktoré ich neomínajú.
Šatka je šitá zo zahraničnej dizajnérskej 100% bavlny, vnútro šatky je podšité teplučkým, hrejivým a mäkkučkým flisom. Vzadu sa šatka zapína patentíkami na dve veľkosti. Je to praktické, lebo šatku môže nosiť dieťatko aj keď je už väčšie.
Šatka je určená pre detičky vo veku od cca 6 mesiacov až po 5-6 rokov.
Treba počítať s tým, že podľa stihania látky môže byť inak uložený obrázok na šatke!
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
145 zobrazení od 3. máj 2015
5,90 €
denishop    Nitra
Dobrý deň,
vítame vás v našom obchodíku!
Prosím musíte brať do úvahy, že ceny tovaru sú uvádzané bez poštovného!!! Takže pri kúpe tovaru počítajte aj s poštovným.
Tovar posielame prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučený list, dobierkou na vaše želanie vám pošleme tovar aj ako obyčajný list ale v tomto prípade neručíme za jeho stratu. Poštovné účtujeme podľa taríf Slovenskej pošty.
Budete sa riadiť obchodnými podmienkami na www.denishop.sk.
Čo sa týka veľkosti musíte brať na vedomie, že každé dieťa má inú postavu a aj to, že rovnaká veľkosť má iné rozmery. Preto je potrebné riadne si pozrieť veľkosť, premerať dieťa a ak vám niečo ohľadne veľkosti nesedí, alebo nie je jasné prosím kontaktujte nás radi vám vec premeriame.
Kontakt na nás: 0904650830.
Príjemné nakupovanie!
Zobraz celé podmienky
Šatka na krk, slintáčik, 74 - 122