Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 3×

Čiapka Princess

Čiapka je nová, s visačkou. Je z pleteniny, dvojvrstvová. Je veľmi poddajná. Veľkosť nie je napísaná, ja som ju dala odhadom. Sedí na hlavu aj mne... :-)
Šírka je 21cm, výška je 21cm. Merané v kľude
Aktualizovaný pred 1 týždňom
292 zobrazení od 5. sep 2014
3,99 €
andy1711    Banská Bystrica
Milé mamičky,
ďakujem, že ste si vybrali niečo z mojej ponuky.

S internetovým predajom mám bohaté skúsenosti, rada vám poskytnem svoje hodnotenia.

Pokiaľ nie je uvedené inak - poštovné NIE JE ZARÁTANÉ v cene tovaru !!!

Pýtajte sa, rada odpoviem na Vaše otázky 😉

Pri výbere Vám tovar rada premeriam. Požiadavku o premeranie však neberiem ako záväznú rezerváciu!
Ak sa záujemca o tovar neozve do 2 dní (48 hodín), záujemcu automaticky anulujem a vec ponúknem ďalej na predaj.
Rezerváciu tovaru držím 5 dní, pokiaľ sa nedohodneme inak. Týchto 5 dní je čas určený na zrealizovanie úhrady prostredníctvom banky alebo pošty. Rezervácie držím dlhšie len ak si to vopred dohodneme.
Maminky prosím, aby hneď pri prvom kontakte so mnou uviedli aj svoju presnú adresu, urýchli to zasielanie vecičiek.
Pri kúpe oblečenia prosím rátajte s tým, že uvedené miery sa môžu líšiť - ide cca o +/- 1 cm. Pri šití sa môže stať, že vznikne nejaká odchýlka. Nemám bohužiaľ možnosti na to, aby som merala každý jeden kus - ak ich kupujem 5 - 10 kusov z jednej veľkosti, nemôžem bohužiaľ merať každý jeden kus...

*** KOMUNIKÁCIA - PREDNOSTNE VYBAVUJEM ODKAZY ZASLANÉ z mailových schránok s reálnym menom - napr. Jana Nováková.... nie "Nezábudka", "Slniečko" a pod... ***

!!!!! Z časových dôvodov NEPÍŠEM SPRÁVY o prijatí úhrady... ak ste peniaze poslali - tak pridu. Balíky posielam priebežne, každá z vás by ho mala dostať cca do týždna od odoslania úhrady !!!!! Ak vám balíček nepríde v tomto termíne - NAPÍŠTE MI !!! Balíčky sa zvyknú vracať ako neprevzaté v odbernej lehote - za takto vrátené balíčky poštovné NEVRACIAM !!!

ZASIELANIE TOVARU:

Tovar zasielam po prijatí peňazí na môj účet. Číslo účtu pošlem mailom.
NA DOBIERKU VECI NEPOSIELAM !!!
Balíčky posielam IBA DOPORUČENE!! ako listovú zásielku alebo balík, podľa hmotnosti tovaru a platného cenníka Slovenskej pošty. Na poštu chodím maximálne 2x do týždňa!!!

V čase mojej neprítomnosti alebo obmedzeného prístupu na internet aktualizuje fotky za mňa moja sestra, preto je možné, že aj keď mám oznam, že som "mimo", bývam na stránke prihlásená... to nie ja... to moja sestra :-)

Balíčky posielam podľa hodnoty vecí buď ako listovú zásielku alebo pri hodnote vyššej ako 12 € - ako poistený balík - v prípade straty listovej zásielky totiž - rovnako ako pošta preplácam iba 12 €.

Doporučená listová zásielka
do 500 g- 1,65 €
do 1 kg - 2,35 €

Poistený balík - ceny podľa hmotnosti zásielky:

do 2 kg - 3,2 €

Po dohode je možné tovar vrátiť, kupujúcej vrátim sumu za tovar, nie za poštovné - to totiž neplatíte mne ale Slovenskej pošte....
Zobraz celé podmienky
Čiapka princess, disney,128
Čiapka princess, disney,128