Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Čiapky, rukavice, šály
Použitý tovar

Srdiečkové palčiaky

nosené, nepoškodené, zloženie: 97% akryl, 2% polyester, 1% elastan
dĺžka-14 cm, obvod pri prstoch-7,5 cm, palec-3 cm / ešte sa natiahne/

cena+poštovné
Aktualizovaný pred 1 týždňom
60 zobrazení od 6. aug 2017
3 €2,50 €
Oznam od predajcu: Momentálne nemám prístup na net, ozvem sa hneď ako sa bude dat. Trpezlivost poprosim.
zuzkai    Pezinok
Milé mamičky, milí oteckovia. Ďakujem za Váš čas, ktorý Ste strávili prezeraním mojich ponúk.
Dopredu sa ospravedlňujem, ak nereagujem hneď.
Väčšinou som na nete až večer/ platí to aj cez víkend/, tak Vás prosím o trpezlivosť, určite sa ozvem hneď ako budem môcť.
Ceny sú pevné, prosím nezjednávať!!!
Podmienky predaja :
-Rezerváciu držím 2 dni. Ak nenabehne platba alebo sa neozvete do 2 dní od Vami prejaveného záujmu o danú vec, ruším ju a posúvam tovar ďalšiemu záujemcovi resp. odstránim Vás ako záujemcu o danú vec.V prípade, že prejaví záujem o vec naraz viac ľudí, vec posielam prvému od koho nabehne platba.Inzerát pozastavujem v momente pripísania platby na účet. Inzeráty mám v ponuke aj na inom portály. Platí : kto prvý zaplatí, ten má tovar.
-veci sú nosené mojim dieťaťom, chlapčenské synovcami, dospelácke po mne a sestre, ak je niečo nové/ nenosené, uvediem v popise.
-veci sú opraté, ožehlené, obuv je umytá, vyčistená /podľa najlepších možností a schopností/. Ak je nejaký fliačik, kaz na šatstve uvediem v opise.Snažím sa veci popísať čo najdetailnejšie, ak sa niečo nezdá treba napísať. Fotím mobilom, tak aby ste si vedeli tovar priblížiť.Fotky odrážajú reálny stav vecí v akom sa nachádzajú.
-pytajte sa, pytajte sa, ....ak je vám niečo nejasné prípadne potrebujete viac informácií, pýtajte sa. Predídeme neskorším nezrovnalosťam.
-TOVAR/ VECI SPäŤ NEBERIEM !!!!! a NEMÁM ZÁUJEM O VÝMENU
-Prosím NEZJEDNÁVAŤ cenu tovaru !!!!
-cena je pevná. Ak je uvedené S POŠTOVNÝM /obyčajné/ je zohľadnené v cene. Ak nie, k cene tovaru sa pripočítava.
-platba PREDOM na môj účet, do poznámky uviesť : Vaše priezvisko+názov veci, ktorú kupujete
-poštovné hradí kupujúci, podľa taríf Slovenskej pošty. TOVAR NEPOSIELAM NA DOBIERKU !!!!!! Od 01.07.2019 je zmena v sadzobníku poštovného !!!!
Je možné poslať, ak si to nakupujúci žiada , zásielku ako obyčajný list 1. alebo 2. triedou. V TOMTO PRÍPADE SI ZODPOVEDÁ NAKUPUJÚCI ZA PRÍPADNÚ STRATU ZÁSIELKY !!!!! Nemám žiaden doklad z pošty.
-po nabehnutí peniažkov na môj účet /skontrolujem/, pošlem balíček/ zásielku. Z časových dôvodov posielam raz za týždeň - v piatok /otváracie hodiny na pošte sú dosť krátko,pracujem, školopovinné dieťa/. Ďakujem za porozumenie.
Budem rada ak po obdržaní zásielky /balíčka mi dáte spätnú väzbu o tom, že ste zásielku /balíček dostali. Rovnako uvítam Vaše ohodnotenie nákupu.
Prajem Vám príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Srdiečkové palčiaky ,
Srdiečkové palčiaky ,
Srdiečkové palčiaky ,
Srdiečkové palčiaky ,