Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Čiapky, rukavice, šály
Použitý tovar
Ulož - uložené 1×

Tmavomodrý šál

Z tenkej pleteniny. 112 x 17 cm. Darujem k nákupu.
Aktualizovaný pred 2 dňami
23 zobrazení od 18. sep 2019
Darujem
katka1778    Liptovský Mikuláš
Ďakujem za Váš záujem a vítam Vás v mojom bazáriku! Pozrite si ho celý, mám veľa vecí - možno nájdete toho viac, čo by sa Vám hodilo. Vecičky v mojom bazáriku sú nosené mojou rodinou. Niektoré sme kupovali nové, niektoré sme mali z druhej ruky a niektoré nie sú ani raz oblečené. Ceny som prispôsobila stavu vecičiek. Ak sú nejaké chybičky, dávam to rovno do opisu v inzeráte. Ak máte nejaké otázky, pýtajte sa - rada odpoviem. Ceny pod inzerátmi vrátane tých na darovanie sú uvedené bez poštovného, pokiaľ nie je uvedené inak priamo v inzeráte. Tovar posielam po pripísaní peňazí na môj účet.

MOJE PODMIENKY:

- Tovar nevymieňam za iný.
- Neposielam na dobierku.
- Neposkytujem osobný odber.
- Poštovné si platí kupujúci podľa vlastného výberu na základe taríf Slovenskej pošty.
- Vzhľadom k stavu vecičiek predávam tovar, myslím, lacno, preto neposkytujem dodatočné množstevné zľavy alebo zľavy "na poštovnom".
- Obyčajne posielam len na zodpovednosť kupujúceho.
- Predaný tovar neberiem späť.
- K nákupu si môžete vybrať aj viac vecí zo sekcie " darujem".

Prejavenie záujmu nepokladám za uzavretie dohody, preto ak sa mi ozve vážny záujemca, ktorý by tovar hneď kúpil, uprednostním ho. Aj keď po prejavení záujmu už tovar nechcete, dajte mi, prosím, vedieť, aby som Vás zbytočne nedržala medzi záujemcami.

Ak si záujemca vypýta číslo účtu, pokladám to za vážny záujem a po zaslaní údajov k platbe čakám na peniaze max. 3 pracovné dni. Ak platba nenabehne, dávam negatívne hodnotenie za zavádzanie a tovar ponúkam na ďalší predaj.

Poteší ma info o doručení balíčka, o Vašej spokojnosti a aj hodnotenie.

Prajem príjemné nakupovanie. :-)
Zobraz celé podmienky
Tmavomodrý šál, 110