Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Čiapky, rukavice, šály
Nový tovar

Čiapka

Nová nepoužíta čiapka, jednovrstvová. Veľkosť uvádzaná na 9-12 mesiacov. Obvod 45-47cm. Nestihli sme vynásiť.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
75 zobrazení od 3. sep 2018
2 €
nikus147    Košice - Sever
Ahojte, dievčence.

Ak si čítate tieto riadky, pravdepodobne vás zaujalo niečo z mojich vecičiek. Vecičky nemám problém pomerať, prípadne doposlať foto na postave ak nejakú ešte v rámci kapacity telefónu nájdem 😉.

Vecičky sú zachovalé, také, aké by som kľudne aj svojej Emke naďalej obkiekala keby z nich už nevyrástla (počas používania sa o ne patrične staráme a perieme iba bupi.). Ako u každého, nájdu sa veci aj nové a minimálne nosené, čo sme nestihli ponosiť, ale aj vecičky nosené viac. Vždy však ide o veci ešte nositeľné bez hanby 😉. Popis sa snažím robiť čo najdôslednejšie. Takže ak je aj niečo viac nosené, je to v popise uvedené a zohľadnené v cene. V prípade odberu viac kusov alebo ak ide o hodnotnejšiu vec, automaticky prikladám niečo navyše, po prípade dohoda na cene.

Poštovné účtujem podľa taríf slovenskej pošty, v prípade obyčajného poštovného prikladám do spoločnej konverzácie fotku ofrankovaného balíka z pošty ako dôkaz, že som balíček odoslala. Balné neúčtujem nakoľko nepodporujem produkciu ďalšieho zbytočného plastového a iného odpadu.

Na dobierku zasielam iba po zaslaní zálohy vopred na účet. Zálohu požadujem vo výške 2-násobku poštovného nakoľko pri neprevzatí platím aj spätné poštovné. Bez zálohy len v prípade individuálneho zváženia ak máte dobré recenzie. Ďakujem za pochopenie.

Balíčky odosielam max.do 48h od prijatia peniažkov na môj účet. Väčšinou to stihnem v daný deň.

Prajem príjemné nakupovanie 😉
Zobraz celé podmienky
Čiapka, ergee,80