Ulož - uložené 1×

Ambler vlnena ciapka so zvieratkami

Pisu velkost small/medium, pre babatka cca do 1roka podla mna. obvod cca 22x2cm, vyska ciapky 14cm po celo. Plus posta podla vlastneho vyberu, dakujem.
Aktualizovaný pred 2 dňami
15 zobrazení od 14. jan 2021
3,50 €
lindalinda2    Ružomberok
SK2783605207004205406264
Nenakupujem od:
nellynkage (neodpoveda na spravy, poslane 3, nakoniec zmazala bez odpovede)
tatiana10 - flakaty a sprany tovar o ktorom tvrdila ze bez chyby, inzerat po staznosti vymazala, vela neg. hodnoteni

Dobré ráno, deň, večer aj noc - všetky nakupujúce. Vítam vás v mojom skromnom bazáriku.
Vecičky predávam vačšinou po svojich dcérkach. Pokúšam sa ich férovo naceniť. Snažím sa veci predať, zbaviť sa ich, preto sa snažím predávať za dobrú cenu. Cenu prispôsobujem stavu veci :-) Predávam len veci, ktoré by som sama kúpila, to znamená, že spraté, zafarbené, deravé alebo šikovný si zašije, opraví sám NEPREDÁVAM.
Na cene, aj poštovnom sa dá dohodnúť, hlavne, ak kupujete viac vecí.
Vecičky posielam po nabehnutí peniažkov na účet, poprípade po príchode poštovej poukážky. Je mi ľúto, ale na dobierku neposielam. Za pochopenie ďakujem.
Stav každej vecičky sa pokúšam čo najlepšie opísať, na chyby upozorňujem a nezavádzam, takže sa v prípade nejasností pýtajte, rada odpoviem, aj premeriam, pretože viem, ako rýchlo deťúrence rastú, a že veľkosti sa značka od značky líšia.
Vecičky vždy držím pre prvého záujemcu, avšak, ak týždeň nereaguje, posúvam ďalšiemu. Keď sa rozhodnete, že vec si už neprosíte, poteší ma, ak mi to napíšete, nič sa nedeje, veď sme ľudia. Za pochopenie ďakujem.
Vecičky kľudne vezmem naspäť, pokiaľ má niekto pádny dôvod, alebo, ak sa vec ukáže odlišná, ako bola opísaná, avšak na náklady (poštu) kupujúceho - peniažky vraciam, až keď vecička príde naspâť.
Dúfam, že s nákupom u nás bude každý spokojný. Verím, že všetko stojí na komunikácii.
Ďakujem a happy shopping :-D
SK2783605207004205406264
Zobraz celé podmienky
Ambler vlnena ciapka so zvieratkami, 68
Ambler vlnena ciapka so zvieratkami, 68
Ambler vlnena ciapka so zvieratkami, 68