Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nový tovar

Jedálenská stolička Move Evo Azurwood 6202

Skladacia jedálenská stolička pre malé deti, ktorá sa dá upraviť na bežne vysokú stoličku, tým že sa pomocou dvoch upevňovacích remienkov pripevní k stoličke pre dospelých. Bezpečnostný upínací pás. Snímateľný jedálenský pultík a poťah s mäkkou výplňou a jednoduchým čistením.
Rozmery: 32x40x39cm
Rozmery v zloženom stave: 30x10x51cm
Váha: 2,4kg
Vhodnosť: 6-36 mes.
-sedák s výplňou s vodeodolným plastickým poťahom
-patentované
Aktualizovaný pred 2 dňami
68 zobrazení od 22. jan 2018
73,90 €
mirokinder    Bratislava - Staré Mesto
Tovar posielame na dobierku cez službu GLS, ktorá Vám ho dodá až domov. Poštovné - 5,- EUR ( 1 balík )
Predaj sa riadi podmienkami, ktoré sú uvedené na webovej stránke našej spoločnosti www.babyland.sk - internetový predaj a zároveň je v súlade s novelizovaným Zákonom na ochranu spotrebiteľa 102/2014.
Upozornenie pre spotrebiteľa: “ Podľa zákona 102/2014 môže zákazník vrátiť tovar do 14 dní od jeho prevzatia. Náklady na vrátenie tovaru znáša zákazník. Po preverení, že zaslaný tovar nebol používaný a je v rovnakej kvalite, ako bol od nás odoslaný a doručení oznámenia o odstúpení od zmluvy, Vám fakturovanú sumu vrátime do 14 dní."
Ponúkame - len nový tovar, so zárukou. Viaceré ceny v shope na Modrom koníku sú akciové a v niektorých prípadoch sú určené výhradne pre používateľov tohto portálu.
Ochrana osobných údajov:
Prevádzkovateľ tohto internetového obchodu sa zaväzuje, že Vaše osobné údaje neposkytne tretej strane. Potrebné osobné údaje budú poskytnuté iba dopravcovi (meno, adresa, resp. telefón). Vaše dáta budú podľa zákona zabezpečené a použité iba pri komunikácii medzi predávajúcim a kupujúcim.
Zobraz celé podmienky
Jedálenská stolička move evo azurwood 6202,
Jedálenská stolička move evo azurwood 6202,
Jedálenská stolička move evo azurwood 6202,