Letny komplet nohavice 2x, tričko

Suprava na léto. Pisana velkost nohavic je 68, trička 80, ale nosili sme ked mala dcerka aj rok a pol. Stav je nošený, vidno hlavne na tričku. Bledsie nohavice sú menej nosené.
Aktualizovaný pred 5 dňami
10 zobrazení od 5. máj 2020
4 €
katy2306    Bratislava - Nové Mesto
Milé mamičky,
Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika. Veci predavám po mojich dvoch deťoch. Niektoré sú úplne nové, nosené iba mojimi deťmi, iné z bazarika. Vždy sa snažím verne popísať stav. Veci v zlom stave neponúkam, keď myslím, že sa dajú iba donosit, popisem tak. Cena zohľadňuje značku, stav a hlavne skutočnosť, že sa veci chcem zbaviť. Aj vecičky s nízkou cenou sú pekné. Máme veľa vecí, potrebujem sa ich zbaviť. Na prípadné nedostatky vždy upozornim.
Cena je bez poštovného, pokiaľ nie je napísané inak. Poštovné je podľa taríf SL pošty. Tovar posielam aj obyčajne , ale na vlastnú zodpovednosť. Na dobierku neposielam. V prípade nákupu vecí nad 25 eur, poštovné platím ja. Balíček posielam po pripísaní peniazov na účet.
V prípade nejakých otázok vám veľmi rada odpoviem, veci premeriam. Dohoda možná. Verím, že spokojnosť bude na oboch stranách.
Prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Letny komplet nohavice 2x, tričko, smile,68
Letny komplet nohavice 2x, tričko, smile,68
Letny komplet nohavice 2x, tričko, smile,68