Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Komplety, súpravy
Použitý tovar

Chutný komplet od Disney

Neoľutujete - ako práve zakúpený, absolútne žiadne pošKodenie - kupované v Anglicku v Londýne. Nosili sme na striedačku s inými, ale vôbec to nosenie nevidno - kompletík nepotrebuje komentár. Sú k nemu aj pásikavé ponožky (zabudla som nafotiť) . Pôvodná cena- 20 libier!
Aktualizovaný pred 3 týždňami
8 zobrazení od 4. apr 2015
4,90 €
ladymadonna    Košice - Myslava
Milé mamičky - nemamičky. Ďakujem, za vašu účasť.

POZOR - NIE SOM ZA VÝMENU, keďže mám toho veľa - veci redukujem. POŠTOVNÉ V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ. POPROSÍM O REŠPEKTOVANIE, ŽE POŠTOVNÉ NEUHRÁDZAM! Ceny sú symbolické, k tomu, aby som ešte uhrádzal poštovné. V prvom rade Vás poprosím, aby v prípade nejasností ohľadom tovaru ste sa pýtali vopred, nie potom, ako za danú vec zaplatíte. Ochotne doplním fotografie, miery a zodpoviem na Vaše otázky. Všetok tovar zakúpený mnou je originál, negarantujem za značky, ktoré mi boli posunuté či už do daru a pod. Tovar sa snažím nafotiť čo najreálnejšie a uvádzam popis podľa najlepšieho svedomia a vedomia.
Na platbu čakám 3 dni, ak sa nedohodneme inak.
Vo vlastnom záujme odporúčam (aj z vlastnej skúsenosti) si zásielku dať poistiť (hlavne pri vyššej sume).

Zásielku sa snažím poslať čo najskôr po obdržaní platby, avšak momentálne pri vysokej pracovnej vyťaženosti sa môže stať, že nie všetko čo si naplánujem po práci vybaviť aj stihnem - vždy však upozorním mailom, že tovar som v plánovaný deň nestihla odoslať.

Pri prevode mi napíšte do poznámky svoje meno resp. o akú vec ide, je nemožné inak identifikovať platbu.
Pri hotovostnom vklade prosím prirátajte 0,50 centov (poplatok, ktorý si účtuje banka). Poštovné je určené podľa aktuálneho cenníka pošty + obálka.

Andrea
Zobraz celé podmienky
Chutný komplet od disney , disney,62