Inzeráty > Oblečenie detské > Komplety, súpravy
Použitý tovar

Letný komplet s pískajúcim tričkom

Predám krásny letný komplet značky Tulec Trend, veľkosť 68. Tričko bez rukávov s motívom kraba, ktorý po stísknutí píska. Nohavice s nápisom "The nice sea activities", ktoré je možné vynosiť určite oveľa dlhšie. Nosený veľmi málo, vo výbornom stave. Cena + poštovné.
Aktualizovaný včera
192 zobrazení od 28. okt 2013
3,50 €2,50 €
lucilucy    Bratislava - Karlova Ves
Milé maminy a budúce maminy,

teší ma, že ste nahliadli do môjho bazára. Veci, ktoré predávam, sa snažím opísať čo najpresnejšie, na prípadné nedostatky upozorním. V prípade akýchkoľvek otázok mi pokojne napíšte, rada vám odpoviem, veci premeriam.
Na dobierku neposielam a tovar neberiem naspäť. Ceny uvádzam bez poštovného, poštovné je podľa aktuálnych taríf Slovenskej pošty. Doporučujem doporučenú zásielku, na základe predošlých skúseností však v prípade straty a uznania reklamácie zo strany pošty negarantujem vrátenie plnej sumy za tovar pri vyššej cene, som za spravodlivé percentuálne rozdelenie, nakoľko jedna strana prichádza o peniaze, druhá o tovar. Ďakujem za pochopenie. V prípade obyčajnej zásielky nenesiem zodpovednosť v prípade straty.
Nemam zaujem o vymenu. Dakujem za pochopenie.
Tovar zasielam po pripísaní peňazí na účet. V Bratislave je možný aj osobný odber, ušetríte na poštovnom. Prajem pekný deň. Lucia
Zobraz celé podmienky
Letný komplet s pískajúcim tričkom, tulec trend,68
Letný komplet s pískajúcim tričkom, tulec trend,68
Letný komplet s pískajúcim tričkom, tulec trend,68