Ulož - uložené 2×

Tepláková súprava

Tepláková súprava v 100% stave, nosená občasne. Mikina má kapucňu, zips aj 2 vrecká. Mikina má pekné detaily trblietavé strieborné vlákna. Tepláky majú na gume mašličku. Tepláky sú poddajné, vhodné aj pre deti plnšej postavy.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
152 zobrazení od 25. máj 2019
15 €12 €
janka1412    Trstená (okres Tvrdošín)
Dobrý deň,
som rada, že ste nakukli do môjho bazárika.
Oblečenie ktoré tu predávam je po mojej dcére a je v 100% stave. Ak je niekde nejaká chybička, je to uvedené v inzeráte a aj pofotené.
Tiež predávam veci zo svojho šatníka, poprípade nevhodné dary. Všetko v dobrej kvalite. Lebo držím sa hesla: "Predávaj len to, za čo by si ty sama bola ochotná zaplatiť".
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, rada vám na všetky odpoviem.
Vzhľadom na to, že chodím do práce a zvyšný čas sa snažím venovať dcére, tak sa na net dostanem väčšinou až večer, ak nezaspím pri uspávaní aj ja. Takže poprosím o chvíľu strpenia.

PLATBA ZA TOVAR:
Preferujem platbu vopred na účet. Na dobierku posielam len po úhrade poštovného vopred na účet. Lebo s dobierkami nemám dobré skúsenosti.

ODOSIELANIE TOVARU:
Tovar sa snažím odosielať hneď na druhý deň ako príde platba, prípadne na ďalší možný deň ako mi to povinnosti dovolia. O dni odoslania zásielky vždy kupujúcu informujem a v prípade odosielania doporučene zasielam aj podacie číslo zásielky aby ste si to vedeli odsledovať.

Tovar posielam prostredníctvom Slovenskej pošty a riadim sa jej cenníkom, ktorý má na stránke. Vždy tovar odvážim a zistím cenu poštovného.

NA ZÁVER:
Na záver by som vás veľmi pekne chcela poprosiť o hodnotenie ak budete s nákupom spokojné. Ja tiež pridávam hodnotenie nakupujúcim.

Ďakujem, že ste venovali čas prečítaniu podmienok a verím, že ich dodržíte,
pekný deň a príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Tepláková súprava, mayoral,92
Tepláková súprava, mayoral,92
Tepláková súprava, mayoral,92
Tepláková súprava, mayoral,92
Tepláková súprava, mayoral,92
Tepláková súprava, mayoral,92