Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Košele, blúzky
Použitý tovar
Ulož - uložené 1×

Blúzka-tunika v.104

Károvaná BLÚZKA-TUNIKA s dlhým rukávom značky Lindex veľkosti 104. Zapínanie na gombiky po celej dĺžke, dole volániky. Nosené ale stále fajn, žiadne dierky, chybička krásy - 1 vyblednutý fľak ( posledná foto). Rozmery a detaily na fotkách.
Aktualizovaný pred 3 dňami
55 zobrazení od 2. máj 2019
3 €
Oznam od predajcu: NÍZKE CENY podľa hesla : potrebujem MIESTO!
inaurisr    Bratislava - Rača
Vitajte !
Nízke ceny neznamenajú nízku kvalitu!

V prípade vážneho záujmu nemám problém hocičo premerať či ešte viac fotiť. Pridané fotky sú všetky reálne, prípadné nedostatky sa snažím vždy uviesť.

Ak prejavíte záujem alebo chcete presné rozmery - to ešte nepovažujem za dôvod pozastaviť inzerát a rezervovať ho pre vás. Urobím tak keď sa dohodneme na platbe a doručení.
Rovnako pre mňa platí, že veci berie ten kto prvý zaplatí, nie iba prisľúbi platbu. Ak viac ako deň neodpovedáte- uprednostním kupujúceho, ktorý najrýchlejšie komunikuje. Za výnimku považujem prípady, keď sa dopredu na niečom dohodneme.
Ak si KÚPU ROZMYSLÍTE, samozrejme to akceptujem, avšak považujem za SLUŠNÉ OZNÁMIŤ MI TO!

Je možný aj osobný odber po dohode, inak samozrejme poštou podľa aktuálneho cenníka SP, je online pre každého k nahliadnutiu. Z vlastných skúseností doporučene, vtedy o balíku mám potvrdenie o podaní. Ak chcete odoslať obyčajnou poštou - tak na vašu zodpovednosť, skutočné doručenie nedokážem zaručiť, zvážte to. Na dobierku neposielam. Tovar nevymieňam za iný, neberiem späť (predpokladám, že dospelá osoba dokáže zvážiť kúpu). CENY SÚ UVEDENÉ BEZ POŠTOVNÉHO. Balík posielam až po prevode sumy na môj účet.

Láskavo moje CENY REŠPEKTUJTE a nepokúšajte sa "vyjednávať ako na trhu". Ak sama uznám za vhodné tak cenu v inzeráte znížim.

Poteší ma, ak zanecháte hodnotenie ako spätnú väzbu o našom spoločnom "obchodovaní" :-) a ja to samozrejme urobím bez problémov tiež.

Ak máte otázky pýtajte sa, ak stihnem určite odpoviem. Ďakujem, že ste mali na mňa čas ...
Zobraz celé podmienky
Blúzka-tunika v.104, lindex,104
Blúzka-tunika v.104, lindex,104
Blúzka-tunika v.104, lindex,104
Blúzka-tunika v.104, lindex,104
Blúzka-tunika v.104, lindex,104
Blúzka-tunika v.104, lindex,104
Blúzka-tunika v.104, lindex,104
Blúzka-tunika v.104, lindex,104