Ulož - uložené 1×

Tunika - blúzka George

Inzerat je AKTUALNY!!!
Prekrásna košelová tunika, v top stave, minimálne nosená, dlhý rukáv s možnosťou vyrolovania, po celej ploche prešitie striebornou niťou. Velkosť uvedená 98 - 104, dlžka 41/45 cm, šírka v podpazuší 2x 28 cm, rukáv od krku 42 cm.

Kuk aj moje ostatné inzeráty, predávam po dcérke :-)
Aktualizovaný včera
6 zobrazení od 4. jún 2021
4,50 €
Oznam od predajcu: NEVYMIEŇAM!!! Všetky inzeráty ktoré vidíte sú AKTUALNE !!! Na otázky tohto typu nereagujem !!!
janulik03    Senec
Milé mamičky a čoskoro mamičky, ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika.
Všetky veci sú v 100% stave, ak nie, informujem o tom. Predávam väčšinou veci po mojich deťoch - synovi a dcérke, niečo sa nájde aj odo mňa, väčšina vecí je minimálne nosená alebo vôbec, keďže neviem odhadnúť potrebné množstvo šatstva, ale vždy je radšej viac ako málo :-)

POŠTOVNÉ nie je v cene tovaru, hradí ho kupujúci podľa taríf Slovenskej pošty. Balné si neúčtujem. Obyčajné zásielky posielam LEN na žiadosť kupujúcej a za prípadnú stratu počas prepravy NERUČIM !!! Preto odporúčam doporučené poštovné, ked sa zásielka stratí, pošta ju vie "vystopovať".
V prípade, že si len pýtate ďalšie dodatočné info k danej veci- to nepovažujem za rezerváciu. Vec posúvam tej záujemkyni, ktorá si prvá vypýta údaje k platbe! V takom prípade čakám max. 24 hodín na to, čo mi potvrdíte odoslanie platby, ak sa tak nestane, Váš záujem stornujem.

Nákup si prosím dobre rozmyslite, peniažky za kúpené veci nevraciam, pokiaľ sú vecičky v poriadku a vám sa len z nejakého dôvodu vec nehodí alebo nepáči, preto sa radšej sto krát pýtajte, ja vám rada na všetko odpoviem :-) Preto opakujem, zakúpené, zaplatené veci už späť neberiem a peniažky nevraciam!!!

Tovar posielam až po prevode platby na môj účet, podklady k zaplateniu Vám zašlem obratom po Vašej objednávke. Pri platbe do poznámky prosím uveďte svoje meno, aby som to vedela ľahšie spracovať.
NA DOBIERKU PO ZLÝCH SKÚSENOSTIACH NEZASIELAM!!!!!!! ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE :-)

Ešte raz Vám ďakujem za Váš záujem a prajem príjemné nakupovanie :-)))

Janka.
Zobraz celé podmienky
Tunika - blúzka george, george,98
Tunika - blúzka george, george,98
Tunika - blúzka george, george,98
Tunika - blúzka george, george,98