Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Mikiny, svetre, bolerká
Použitý tovar

Moderný cardigan + darček

Tenučký cardigan Terranova, je z dievč.kolekcie, ale ja som ho kúpila pre syna, je v perfekt stave, 2x oblečené. K nemu pridávam snehobiele tričko H&M ako darček.
Aktualizovaný pred 2 dňami
241 zobrazení od 9. nov 2015
8,50 €6,50 €
roka17    Košice - Ťahanovce
Dobrý deň prajem,

som rada,ze ste prejavili zaujem o moje ponúkané vecičky na bazáriku.

V mojich albumoch predávam veci nosené mnou a mojou rodinou, ak sa objaví nenosený tovar, tak sú to veci, ktoré sme dostali ako darček alebo som zle odhadla velkosť a nesadli mne či mojim deťom.

- Poštovné a balné hradí kupujúca (ak neuvediem vopred inak). Dávam na výber spôsob doručenia objednaných vecí a to nasledovne:

1. Poistený balík do 30eur pre prípad straty do 1kg...cena 3,2eur
2. Poistený balík nad 30eur pre prípad straty nad 1kg...cena od 4,2- 4,8eur (cena závisí od výšky poistenia a hmotnosti balíka)

3.Nepoistený doporučený list 1.tr. do 500g ...cena 1,9eur
4. Nepoistený doporučený list 1.tr. do 1kg ...cena 2,6eur
5. Nepoistený doporučený list 2.tr. do 500g...cena 1,7eur
6. Nepoistený doporučený list 2.tr. do 1kg....cena 2,4eur

V prípade, že si balík nedáte poistiť, ja za jeho stratu nezodpovedám a v prípade, že by sa balík stratil, bude Vám vyplatená suma podla podmienok Slovenskej pošty (max.12eur)

- Reklamacie uznám v prípade, že som chybu urobila v popise ja, nežiadajte vrátiť peniaze ked vám vec nesadne, pretože sme na bazáriku :-) a rada Vám vecičky premeriam a odpoviem na všetky otázky ohľadom stavu alebo veľkostí - ak sa vopred nedohodneme inak.

- Platbu za objednané oblečenie prosím uhradiť najneskor do 3prac.dní, neregistrované učastníčky do 2prac.dní. Veci posielam čo najskor max.do 3pracovných dní po pripísaní peňazí na účet.
- Vyhradzujem si právo uprednostniť záväznú objednávku pred nezáväznou typu- mala by som záujem.. poprosím pomerať...atď.) alebo uprednostniť stále zákazníčky, ktoré kupujú viacero vecí naraz, lebo sa môže stať, že dannú vec nestihnem stiahnuť z ponuky a tak by mohlo dôjsť k nedorozumeniu...
- Pri neprebratí zásielky či nezaplatení objedaných vecí píšem negatívne hodnotenie či ODKAZ na NESPOLAHLIVÚ KUPUJÚCU. Vždy sa však snažím najprv s kupujúcou spojiť.

Ďakujem za prejavenú dôveru, verím,že budete spokojná.

S pozdravom,
ROKA
Zobraz celé podmienky
Moderný cardigan + darček, terranova,122
Moderný cardigan + darček, terranova,122
Moderný cardigan + darček, terranova,122
Moderný cardigan + darček, terranova,122