Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Inzeráty > Oblečenie detské > Mikiny, svetre, bolerká
Použitý tovar

B4 Svetrík 12-18m / 86

Veľmi pekný svetrík sivej farby. Zapínanie na 3 gombíky. My sme ho mali k dispozícii až do cca 2,5 roka. V top stave.
Značka: Pepco

Poštovné cenník CP + balné
Aktualizovaný včera
6 zobrazení od 8. sep 2019
2 €
Oznam od predajcu: Poštovné a balné budem upravovať podľa váhy a spôsobu doručenia!!! V inzeráte je orientačné...
Dobrý deň,
milé mamičky i nemamičky,
naša domácnosť je čistá, nefajčiarska a bez domácich zvierat. O všetky veci sme sa starali s láskou a zodpovedne. Vzhľadom na to, že nechceme mať doma skladisko, predávam všetko čo nám už netreba za úplne ľudové ceny. Preto prosím, nežiadajte o zľavu. Pri kúpe nad 20€ dávam väčšinou na výber nejaký kus zadarmo :-).

*** INFORMÁCIE O PLATBE ***
Vzhľadom na negatívne skúsenosti veci neposielam na dobierku. Len po prevedení Eur na môj účet. Prosím, rešpektujte to.
FIO banka, IBAN: SK98 8330 0000 0027 0143 7562

*** INFORMÁCIE O DODANÍ ***
Milé mamičky, poštovné zahrňuje poplatok pošte a balné (obálku, za ktorú tiež platím).
Poštovné upravujem na základe váhy podľa cenníka SP.
Štandardne posielam doporučene, 2 tr.. Môžem Vám poslať aj obyčajne (ako list) avšak za dodanie neručím, čiže preberáte riziko straty zásielky, keďže nemám doklad o podaní zásielky. Ak sa balíček nejakým nedopatrením stratí, nevraciam peniaze (hoci sa mi to ešte nestalo, aj tak Vás radšej upozorňujem).

Tovar je možné vyzdvihnúť aj osobne v Žiline - Vlčince 3.

Oblečenie a príslušenstvo je nosené/používané, také z ktorých už moje dievčatá vyrástli. Hračky sú tiež používané a už sa s nimi nehrajú. Všetko bolo kupované ako nové. Používané mojou prvou a niečo aj druhou dcérkou (ale veľa vecí jej nesedelo veľkostne a sezónne). Veci mi dala na predaj aj moja sestra, bývajúca v Taliansku. Ona ich tiež už nepotrebuje. Takže všetko je nami kupované a nie je to žiadny "sekáčový" tovar.

Veci sú kvalitné: značky ako H&M, Original Marines, Prenatal, F&F, Benetton, Next, Zara, Fragottino (talianska značka), Obaibi (talianska značka), F&F, Lupilu, a iné.

Moje (dámske) oblečenie je kupované mnou, žiadny sekáč, či bazáre. Všetky veci sú v top stave, nosené minimálne. Ak sa Vám zdá cena vysoká, viem sa dohodnúť (ak je rozumná ponuka). Nedostatky a chyby, poškodenia sú popísané, ak nejaká je...

Všetky predávané veci sa snažím čo najlepšie popísať, prípadne nafotiť. Ak máte nejaké otázky, smelo do toho - odpoviem. Ak požadujete bližšie foto, pošlem.

Želám Vám pekný deň.
Ďakujem. LULU
Zobraz celé podmienky
B4 svetrík 12-18m / 86, pepco,86
B4 svetrík 12-18m / 86, pepco,86