Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 4×

Flaušová mikina 44

Predám tmavomodrú flaušový mikinu (tenší flauš). Veľkosť: 44. Bezchybný nosený stav. Materiál: 100 percentný polyester. Farba: tmavomodrá.

Zadná dĺžka: 74 cm,
šírka od podpazušia k podpazušiu: 58 cm,

dĺžka rukávu meraná od podpazušia: 52 cm.

Cena: 4 € + poštovné podľa taríf slov. pošty
Aktualizovaný pred 2 dňami
68 zobrazení od 8. feb 2020
4 €
Oznam od predajcu: Ak neodpovedám, prečítajte si podmienky predaja.
gazah    Bratislava - Záhorská Bystrica
Vitajte v mojom bazáriku. Nájdete v ňom prevažne veci takmer úplne nové, alebo zopár krát oblečené. Veci spraté, alebo nejako inak poškodené dávam do Humany. Väčšina oblečenia je mimoriadnej kvality, boli pomerne dosť drahé a v moje ponuke sú za skutočne symbolické ceny. Mám rada výnimočné materiály, nadčasové a kvalitné strihy .... Skrátka klasiku, u ktorej žiaľ platí, že čím jednoduchšie - tým drahšie. Na svoje si u mňa prídu najmä milovníčky nemeckých značiek a doslova raj u mňa nájdu najmä ženy milujúce rifle či nohavice so skutočne vysokým pásom. 99 percent nohavíc či riflí v moje ponuke sú v mimoriadnej kvalite i strihu.

NEVYMIEŇAM a nefotím na sebe. Radšej sa ma 100 x krát opýtajte, kým si niečo kúpite. Tovar späť neberiem.

CENY SÚ PEVNÉ , NEZLACŇUJEM, NEZJEDNÁVAM, NEPOSKYTUJEM množstevné zľavy a NEŽIADAJTE MA ani o cenu vrátane poštovného. Rovnako nerobím už ani ďalšie dodatočné fotografie.
Prosím rešpektujte to. Ak to odignorujete, a napriek tomu ma budete žiadať o vyššie uvedené, NEBUDEM NA VAŠU SPŔÁVU REAGOVAŤ.

NA DOBIERKU NEPOSIELAM .

Aby vám rozmerovo všetko dobre padlo, uvedené rozmery prosím nepremeriavajte na postave, ale porovnajte ho s vlastným oblečením, ktoré vám najlepšie sadne.

Príjemné nakupovanie.
Jana M.
Zobraz celé podmienky
Flaušová mikina 44, 44
Flaušová mikina 44, 44
Flaušová mikina 44, 44
Flaušová mikina 44, 44
Flaušová mikina 44, 44
Flaušová mikina 44, 44
Flaušová mikina 44, 44