Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Mikiny, svetre, bolerká
Použitý tovar

Mikina Thomas

Nádherná mikina s motívom lokomotíva Tomáš vo vynikajúcom stave, pozri Fotky. Veľkosť je písané 2-3roky ale je menšia tak maximálne do dvoch rokov. 1-2 roky. Kúpená v Tescu, veľmi dobrá kvalita a naozaj krátko používaná, lebo bola malá
Aktualizovaný pred 1 týždňom
4 zobrazenia od 19. sep 2019
4,90 €
vanok    Ilava
Vami vybrané vecičky si po dohode môžete prísť pozrieť a prevziať osobne ( ILAVA ), alebo Vám ich zašlem doporučene II. triedou po pripísaní peniažkov na môj účet. Dobierka radšej nie. Ak chcete poslať obyčajne, nedoporučene - dobre, ale prípadné nedoručenie je na Vaše riziko. Ak chcete poslať prvou triedou, napíšte.

Vecičky boli opraté po poslednom použití, následne fotené na posteli alebo zemi, zabalené do vákuových vriec podľa veľkostí. Preto vecičky zvyčajne nepremeriavam (pre jednotlivú vec by som musela rozbaliť celé vrece a mnohé mamičky sa po opýtaní na veľkosť a jej poslaní už neozvú), a bude potrebné ich oprať alebo aspoň ožehliť.

Tovar späť beriem len vo výnimočných prípadoch (predchádzajúca dohoda, vada, ktorú som si nevšimla,...), len okamžite po tom, čo vám bol doručený (nepraný, nenosený), pričom mi dáte vedieť, že tovar posielate späť. Obojsmerné poštovné je však na váš účet, ako aj bankové poplatky za prevod.

Sme nefajčiari a nemáme žiadne domáce zvieratko.

Plyšové hračky predávam, lebo dcérke zistili silnú alergiu na prach a roztoče (plyšáky a koberce museli z bytu preč), no vždy sa nájde niekto, kto jej ďalšieho plyšáka kúpi, hoci na to všetkých upozorňujem. Väčšina z nich je nepoužitá, príp. používaná niekoľko dní.

Veci pre dospelú predávam, lebo som po pôrode pribrala a nezmestím sa do nich Sú tak na 58 kg (55-60) a 165 cm. Snažím sa, aby cena zodpovedala stavu.

Ospravedlňujem sa za oneskorené odpovede, ale pri deťoch nie vždy mám čas ísť k internetu.
Zobraz celé podmienky
Mikina thomas, f&f,86
Mikina thomas, f&f,86
Mikina thomas, f&f,86
Mikina thomas, f&f,86
Mikina thomas, f&f,86
Mikina thomas, f&f,86
Mikina thomas, f&f,86
Mikina thomas, f&f,86
Mikina thomas, f&f,86