Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mikina

Flísová mikina (šedo hnedo zelená farba), nosená, v dobrom stave bez poškodenia. Dĺžka 43 cm, šírka 35 cm, rukav od krku 42 cm.
Aktualizovaný pred 5 dňami
2 zobrazenia od 3. okt 2020
3,50 €
dadkasp    Nitra
Milé maminky, dámy a ostatní záujemcovia!

Som veľmi rada, že ste nakukli do môjho albumu. Vecičky sú vo velmi dobrom stave, ak nie je uvedené inak. Ak máte záujem popýtať sa bližšie, rada Vám odpoviem. Tovar naspäť neberiem, len vo výnimočných prípadoch!

Tovar rezervujem 5 dní (po dohode je možné rezerváciu predĺžiť) Ak dovtedy neuhradíte, automaticky rezerváciu ruším bez upozornenia. Ak máte s úhradou nejaký problém, môžeme sa dohodnúť na neskoršej platbe.

Podmienky predaja:

1. Tovar posielam doporučene poštou výhradne po nabehnutí platby na môj účet. Číslo účtu Vám pošlem mailom. Ak máte inú banku, prevod sa môže predĺžiť na max. 2 dni.
Spôsob platby:
a) prevodom- cena + poštovné
b) hotovostným vkladom- cena + 0,45 EUR + poštovné

2. Ceny si určujem sama--tak ay ste boli spokojní Vy aj ja. Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné hradí príjemca podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty.
Listové zásielky do pol kila posielam 1. triedou doporucene: 1,25 EUR
Balíky od: 0,1-2kg-2.trieda- 2,20 EUR
------------1.trieda- 2,80 EUR

3. Do popisu transakcie je potrebné uviesť svoje meno pre lepšiu identifikáciu, zároveň Vás prosím o spätné info o doručení balíčka....vyhneme sa tak zbytočným problémom, ak sa mi do 10 dní od môjho info o zaslaní balíčka neohlásite, považujem vec za uzatvorenú.

Ďakujem za váš záujem a dúfam, že budete spokojné.
Zobraz celé podmienky
Mikina, okay,104
Mikina, okay,104