Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Svetrík

Predám dámsky svetrík. Rozmery : šírka pod pazuchami 48 cm, ťažko sa to meria, strih netopier, šírka pás 43 cm, dĺžka od ramena 54 cm, vzadu dlhší, dĺžka rukáva od krku 55 cm. Má zašitú dierku, viď. foto, už tak bolo, keď sa dostal ku mne, stratí sa to.
V1
Aktualizovaný pred 15 hodinami
18 zobrazení od 7. nov 2019
2 €
Oznam od predajcu: Rada sa dohodnem, veci pomením... :-)
stasch    Čadca
Dobrý deň,
ďakujem, že ste nakukli do môjho bazáriku. :-)
Vecičky poväčšine nie sú nové, sú nosené, ale niekomu možno ešte poslúžia. Štítky s veľkosťami sú na 99 % odpárané, alebo postrihané, takže veľkosti sú približné...každú vecičku preto premeriavam a píšem rozmery, preto prosím, riaďte sa nimi.
Cena vecičiek je bez poštovného! Poštovné účtujem podľa aktuálneho cenníku Slovenskej pošty. ( http://cennik.posta.sk/ ). Za veci zasielané "obyčajne" neručím, ani za poštu 1. triedy, t.j. keď sa zásielka stratí - nevraciam peniaze! Ručím jedine za doporučené zaslanie, keďže mám doručenku. Pokiaľ sa mi niekto neozve do 5 dní od zaslania balíčku, považujem zásielku za doručenú a pokladám obchod za uzavretý, t.j. ruším inzerát - viac "neriešim" :-) , nakoľko zásielky zvyčajne chodia najneskôr do 3 dní s výnimkou víkendu. Vecičky zasielam po nabehnutí peniažkov na účet. Na dobierku nezasielam. Predaj niektorých vecičiek iba sprostredkúvam, takže cena sa neodvíja odo mňa. :-( V albume sú vecičky, ktoré sú iba na predaj (je to pri nich napísané), t.j. nevymieňam ich za iné veci, keďže nie sú moje. Zakúpené vecičky už nevymieňam a neberiem späť, preto kúpu zvážte... Rezervujem max. 3 dni, ak sa kupujúci neozve, ruším rezerváciu a veci posúvam ďalej. Som prístupná aj výmene... :-) ...pochopiteľne sa stáva, že nie vždy sa mi niečo z albumov "hodí", preto danú vec jedine predám... V prípade, že náhodou dôjde k výmene s predajcom, ktorý má i negatívne hodnotenia napr. ohľadom zasielania balíčkov, vždy čakám na "môj" balíček a potom zasielam balíček kupujúceho, resp. vymieňajúceho! Pri výmene beriem do úvahy celkovú cenu aj s poštovným, nie len cenu tovaru.
Bola by som rada, keby si "kupujúci", ktorým sa snažím promptne odpovedať na všetky ich otázky, keby si potom dali aspoň tú námahu napísať mi, či danú vec berú, alebo nie !!! Samozrejme hodnotenie poteší... 😉😆

Ďakujem. 😊
Príjemné nakupovanie... 😊
Zobraz celé podmienky
Svetrík, s
Svetrík, s
Svetrík, s