Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Tenké nohavice

Tenké nohavice, v zachovalom stave, bez dier, fľakov, šnúrka v páse, možnosť vyrolovať nahor...
Aktualizovaný včera
26 zobrazení od 7. feb 2019
3,50 €
Oznam od predajcu: najbližšia pošta 7-8. apríl
bagre    Kremnické Bane (okres Žiar nad Hronom)
Milé mamičky, aj nemamičky... ďakujem vám za prečítanie, verím že nám to pomôže sa skôr dohodnúť a nebudeme sa navzájom oberať o čas..

Nakoľko sa v posledných dňoch množia zjednávači, ktorí ale vážny záujem nemajú, a potom už ani nekomunikujú, tak už na otázky o nižšej cene nereagujem! Cena je primeraná stavu veci, poštovné neplatíte mne ale slov.pošte /tak ako si ho platím aj ja../
Veci, ktoré vidíte SÚ aktuálne! Ak by neboli, tak ich nemám v ponuke.

Veci sa snažím opísať reálne, prípadne dať fotku poškodenia. Ale prosím, REAGUJTE len ak máte VÁŽNY ZÁUJEM! Nechcite po mne foto vyblednutých gumákov za 2 eurá, fotiť mm škrabančeky a potom po 4 dňoch aj tak od kúpy odskočíte.. Som rada, že si bazárom vieme navzájom pomôcť, ale mám komu venovať svoj voľný čas...
Veci naspäť neberiem, takže ak máte otázky, radšej sa opýtajte pred kúpou.
Veci do 3 eur z časových dôvodov NEMERIAM!
Balík posielam po pripísaní peňazí na účet, na dobierku NIE!,poštovné rátam podľa cenníka SP, obyčajne posielam len na vlastnú zodpovednosť. Pokiaľ si vypýtate podklady k platbe a tvrdíte že máte záujem, no napriek tomu k platbe nepríde, už dávam negatívne hodnotenie. A zároveň ďakujem všetkým férovým maminkám.
Po deťoch mám vecí veľa, takže nemám záujem o výmenu.

Snažím sa odpovedať hneď ako je to možné a taktiež dávam info o odoslaní, preto ocením aj z Vašej strany komunikáciu a férovosť.
Balíčky sa snažím odosielať čo najskôr, ale keďže sa mi nedá chodiť na poštu každý deň a sem-tam sa veci pri 4 deťoch skomplikujú , tak poprosím o trpezlivosť. Ak potrebujete vec súrne, napíšte mi to prosím hneď... ak sa nedá, napíšem a máte možnosť pohľadať inde..
Ďakujem ešte raz za prečítanie a rešpektovanie mojich podmienok.

moje č.ú. SK33 0200 0000 0019 9939 2453
Zobraz celé podmienky
Tenké nohavice, lupilu,116