Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Nohavice, rifle, tepláky
Nový tovar

Detské dlhé pudlové tepláky Melm-tmavá horčica

Detské pudlové dlhé tepláky v atraktívnej farbe sú vyrobené z veľmi príjemnej a kvalitnej teplákoviny. Niekoľko veľkostí.Dlhé pohodlné trendy pudláče v módnej tmavohorčicovej farby, sú ušité z tenkej elastickej teplákoviny. Na bokoch majú vačky, v páse je všitá guma so šnúrkou a ukončené sú patentom.

Vyrobené na Slovensku

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan
Gramáž: 240 g/m2
Aktualizovaný pred 6 mesiacmi
146 zobrazení od 16. sep 2017
15 €
melmacka    Šaľa
Od roku 1990 šijeme tovar pre deti, ktorý je pri nosení veľmi príjemný a pohodlný. Pri výbere materiálu kladieme dôraz na jeho vysokú kvalitu, a tak máte istotu, že naše výrobky môže nosiť aj niekoľko generácií detí.

Tovar môžete objednávať priamo na MK alebo cez náš eshop http://www.melm.sk/eshop/

Platiť za tovar môžete dobierkou alebo prevodom na náš účet, ktorého číslo vám zašleme po potvrdení vašej objednávky.

Cena za doručenie je :

Slovenská pošta 3,00 €
Kuriér na adresu 4,00 €
Príplatok za dobierku +1,00 €
Osobný odber v Šali, Galanta ZDARMA

Odoslaním objednávky sa zaväzujete prevziať objednaný tovar a zaplatiť za tovar dohodnutú cenu. Ak si to s kúpou rozmyslíte z akéhokoľvek dôvodu, kontaktujte nás čo najskôr.
Dodacia lehota na tovar v našej ponuke je vo väčšine prípadov do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky, maximálna doba dodania je 15 dní alebo po dohode s kupujúcim sa môže predĺžiť. . Ak vám nevyhovuje oznámená predĺžená dodacia lehota, máte možnosť stornovať objednávku. O dodacej lehote a termíne dodania vás budeme informovať mailom, resp. telefonicky. K tovaru je vždy vystavený daňový doklad.

ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY
V súlade so zákonom máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v lehote 14 dní od doručenia tovaru. Pri využití svojho práva nás kontaktujte písomne alebo mailom so žiadosťou o odstúpenie od kúpnej zmluvy najneskôr 14. deň po prevzatí tovaru, pričom uveďte číslo dokladu o kúpe a spôsob vrátenia kúpnej ceny, t.j. číslo účtu, resp. adresu na vrátenie kúpnej ceny poštovou poukážkou.
Tovar, ktorý je predmetom odstúpenia od kúpnej zmluvy nám pošlite na adresu uvedenú na faktúre spolu s ORIGINÁLNYM dokladom( faktúrou). Kúpnu cenu sme vám povinní vrátiť v lehote 14 dní. Náklady na doručenie späť predávajúcemu pri odstúpení od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku znáša kupujúci. Prosíme vás, aby ste nám tovar posielali zabalený tak, aby pri preprave neprišlo k jeho poškodeniu a tiež odporúčame tovar poistiť pre prípad poškodenia či straty pri preprave doručovateľskou spoločnosťou.

REKLAMÁCIA
Na predávaný tovar je poskytnutá 2 ročná záručná doba, v rámci ktorej máte právo na uplatnenie reklamácie zakúpeného tovaru.

Kompletné znenie obchodných podmienok, podmienok reklamácie ako aj reklamačný poriadok nájdete tu: http://www.melm.sk/eshop/

Naše kontaktné údaje sú:
Eva Švrčková – MELM
V. Šrobára 6
927 01 Šaľa
PREVÁDZKA:
Priemyselná 8
924 01 Galanta
tel. číslo : 0903 449 630
E-mail: melm@melm.sk
IČO: 14 066 351 DIČ: 1020278644 IČ DPH: SK1020278644
Firma je zapísaná v živnostenskom registri vedenom na Okresnom úrade v Šali, číslo živnostenského oprávnenia: Zo – 673/1992

Veríme, že aj vaše detičky si naše výrobky obľúbia. Prajem krásny deň a príjemné nakupovanie : -)
Eva
Zobraz celé podmienky
Detské dlhé pudlové tepláky melm-tmavá horčica, 74 / 80 / 86 / 92 / 98
Detské dlhé pudlové tepláky melm-tmavá horčica, 74 / 80 / 86 / 92 / 98
Detské dlhé pudlové tepláky melm-tmavá horčica, 74 / 80 / 86 / 92 / 98
Detské dlhé pudlové tepláky melm-tmavá horčica, 74 / 80 / 86 / 92 / 98