Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Štýlové podšité nohavice

Málo nosené, super stav. Podšité. Krásne vypracované. Celý pás na gumu. Akurát majú "ošúchania" na spodnom okraji, asi tým hustým riasením. Viď foto.
Aktualizovaný pred 6 dňami
25 zobrazení od 24. júl 2018
5,90 €5,50 €
Oznam od predajcu: Milé maminky. Pozdrav,či poďakovanie je základným prejavom slušnosti🙏 balíčky momentálne posielam 2x týždenne.
marcimi    Trenčín
Milé dievčatá,žienky,maminky. Ďakujem, za nahliadnutie do môjho bazárika. Všetky vecičky, ktoré ponúkam sú reálne opísané, každé poškodenie sa snažím uviesť do popisu,p.p. nafotiť. Balík posielam po prevode na môj účet max do 3 dni. Pri priamom vklade si treba k cene pripočítať 1 euro ako poplatok, ktorý si účtuje banka. Vaše otázky k tovaru neberiem ako vážny záujem o danú vec. Snažím sa odpovedať každému čo najrýchlejšie, preto poprosím, keď nemáte záujem, dajte mi zo slušnosti aspoň vedieť. Zbytočne potom naťahujem maminy, ktoré vážny záujem o danú vec naozaj majú!!! Nežiadajte ma pri sume do 10eur preplatiť poštovné. Pri väčšom odbere sa viem dohodnúť. Pýtajte sa na všetko, čo potrebujete vedieť. Ďakujem za prečítanie a prajem príjemné nakupovanie, Marcela a Linduška
Zobraz celé podmienky
Štýlové podšité nohavice, dirkje,68
Štýlové podšité nohavice, dirkje,68
Štýlové podšité nohavice, dirkje,68
Štýlové podšité nohavice, dirkje,68
Štýlové podšité nohavice, dirkje,68