Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rifle

Rifle v peknom nosenom stave bez poškodení, boli málo nosené, nevyšúchané spodky.
Rozmery: celk. dĺžka je cca 80cm, pás 2x36 cm

Pozrite aj iné moje inzeráty, ak sa vám niečo zapáči, ušetríte na poštovnom :-)
Aktualizovaný pred 3 dňami
110 zobrazení od 2. júl 2019
2,50 €1,50 €
zdenka79bb    Banská Bystrica
Milé mamičky/nemamičky,

som veľmi rada, že ste nahliadli do môjho albumu a niečo si z mojej ponuky vybrali. Ponúkam väčšinou veci po mojich dcérach, príp. po mne alebo mužovi. Podľa možností sa snažím výrobok opísať čo najpresnejšie, takisto aj pomerať. V prípade, že predávaná vec má nejaké poškodenie, je to uvedené v popise a väčšinou zohľadnené v cene.
K cene prosím nezabudnite pripočítať POŠTOVNÉ, ktoré nie je zarátané v cene vecičiek (ak nie je v inzeráte vyslovene uvedené, že cena je aj s poštou), balné si neúčtujem! Výšku poštovného vám upresním po prevážení podľa hmotnosti balíčka.
Uhradené veci späť neberiem, preto sa radšej dvakrát spýtajte, rada premeriam, alebo zodpoviem na vaše prípadné ďalšie otázky.
Veci posielam až po nabehnutí peniažkov na môj účet. Balíčky posielam doporučene ako listovú zásielku podľa platného cenníka Slovenskej pošty, v prípade dohody vám môžem veci zaslať ako obyčajnú zásielku (nižšie poštovné) ale len na vaše riziko.
PROSÍM, AK SI ROZMYSLÍTE, ŽE UŽ DANÚ VEC NECHCETE, INFORMUJTE MA O TOM, ja sa nenahnevám, ale zdržuje tým nákup iným záujemkyniam a je to nekorektné a neslušné aj voči mne. Tiež ma poteší, keď potvrdíte príjem balička a pridáte hodnotenie.
Ďakujem a príjemné nakupovanie :-)
Zdenka
Zobraz celé podmienky
Rifle, pepco,146
Rifle, pepco,146
Rifle, pepco,146