Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzerát je exspirovaný.
Inzeráty > Oblečenie detské > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Rifle, 3x oblečené

Rifle ako nové, max. 3x oblečené.
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
0 zobrazení od 8. jún 2018
3 €
srnqqa    Púchov
Milé maminky a iné kupujúce, prosím, prečítajte si nasledujúcich pár riadkov o tom, ako frčí obchod so mnou, a zároveň ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika:

*** Keďže mám neskutočne veľa vecí, momentálne sú určené LEN na PREDAJ, to znamená, ŽIADNA VÝMENA. Mám ich toľko, že ich mám vo svojom byte a časť u rodičov a časť tiež u mojej babky :) ***

0. ORIGINALITA TOVARU
Pokiaľ ide o značkový tovar, chcem upozorniť, že kupujem zásadne originál, žiadne fejky. O tom dokladám aj fotky so štítkami. Ak by sa niekedy náhodou stalo (napr. som danú vec získala darom pri sviatku), určite na to v inzeráte upozorním.

1. SLOVO NA ÚVOD A INÉ INFOŠKY
V prvom rade si Vás dovoľujem privítať v mojom bazáriku. Všetky vecičky sú po mojom synčekovi, sú minimálne nosené, nakoľko sme ich mali mnoho - až nadbytok, niektoré z nich sme len oprali a pozabudli čo i len vyskúšať :) (a ak by bol niekto detailista, periem iba v tekutom pracom prachu značky Lovela). Ak mám k danej vecičke aj originál obal či vešiak, posielam aj s ním.

2. CENY
Ceny stanovujem na základe kúpnej ceny predmetného "tovaru" a následného "obnosenia". Sú teda, podľa môjho názoru, stanovené primerane, lacnejšie minimálne o polovicu v porovnaní s kúpnou cenou. Ceny sú uvádzané bez poštovného.

3. POŠTOVNÉ
Ku každej objednávke je potrebné prirátať aj poštovné. Veľký pomocník pri stanovení výšky poštovného je cenník Slovenskej pošty (http://cennik.posta.sk/). Samozrejme, okrem sadzby určenej SP, cena poštovného závisí od Vás - doporučený list / balík / obyčajná listová zásielka, pričom obyčajný list je na Vašu vlastnú zodpovednosť.

4. PLATBA
Uprednostňujem platbu vopred na bankový účet vedený v Primabanke, a. s. Číslo účtu zašlem po vzájomnej dohode o kúpe predmetnej vecičky / vecičiek.

5. ZĽAVY A INÉ VÝHODY
Pri odbere viacerých vecičiek naraz je možné dohodnúť poštu grátis.

6. ODOSLANIE BALÍČKOV
O odoslaných balíčkoch záujemcu okamžite informujem, ako aj o podacom čísle (v prípade doporučenej zásielky).
Zobraz celé podmienky
Rifle, 3x oblečené, kiki&koko,110
Rifle, 3x oblečené, kiki&koko,110