Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzerát je exspirovaný.
Ulož - uložené 1×

Balonove nohavice

Bez dier, na foto vyzeraju kolená vysuchane ale v skutočnosti to nie je viditeľné. Dajú sa nosiť ako 3/4, vyhnúť a zapnúť na gombicku. Pás je na gumku a snurku. Dĺžka 70cm, si šírka 26x2, max 30x2.
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
83 zobrazení od 25. okt 2018
5 €
kajuliatko28    Liptovský Mikuláš
Som veľmi rada, že ste navštívili môj album. Dúfam, že sa budeme vedieť vždy dohodnúť. Ak budete mať nejaké otázky o danom tovare kľudne sa pýtajte, veľmi rada vám odpoviem. Podľa možností vždy všetko presne premeriam a snažím sa opísať tovar čo najpresnejšie. Tovar späť neberiem a peniažky nevraciam. Neprijímam reklamácie typu: mne sa to nepáči, je mi to malé......
Ak máte záujem o ponúkaný tovar, kontaktujte ma prosím (hneď aj s adresou, urýchli to našu komunikáciu) a ja vám obratom pošlem č. účtu+ cenu s poštovným ( podľa poštových taríf ). Rezerváciu držím max 48 hod ( po dohode aj dlhšie), ak sa mi do 2 dní neozvete rezerváciu ruším a tovar posúvam ďalej. Tovar za tovar nevymieňam!!!!!! Uprednostňujem platbu na účet. Pri priamom vklade na účet, Vás prosím o poplatok 0,50€ nakoľko si to banka spoplatňuje.
NA DOBIERKU NEPOSIELAM!!!!! Peniažky by mali nabehnúť na účet max. do 5 dní. Ďakujem vám za prejavenú dôveru a dúfam, že spokojnosť bude obojstranná. Ďakujem za každé hodnotenie.
Katarína
Zobraz celé podmienky
Balonove nohavice, palomino,122
Balonove nohavice, palomino,122