Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nohavice

nohavice v peknom nosenom stave
bez dier
pár veľmi slabunko viditeľných fliačkov, skúsim ešte vyprať
nie sú podšité
100% bavlna
pás nie je regulovateľný
Aktualizovaný pred 7 hodinami
77 zobrazení od 16. jan 2017
3,60 €3,40 €
annna.m    Trnava
Milé mamičky i nemamičky.

Teším sa, že ste nakukli do môjho albumu.
Vecičky, ktoré predávam sú nenosené (ak sme sa netrafili vo veľkosti, nestihli vynosiť, alebo dostali ako nevhodný darček), alebo i nosené , kvalitných značiek.
Tovar posielam po uhradení platby na môj účet. Poštovné nie je zarátané do ceny, ak vyslovene nie je uvedené v inzeráte. Posielam spôsobom, na ktorom sa dohodneme. Prosím o spätné info o doručení balíčka....vyhneme sa tak zbytočným problémom, ak sa mi do 7 dní od môjho info o zaslaní balíčka neohlásite, považujem vec za uzatvorenú.
Snažím sa opísať reálny stav vecí, aby ste neboli sklamané po ich prevzatí. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať, lebo je to bazárik, takže peniažky spať nevraciam.
Ešte by som chcela poprosiť mamičky o seriózne jednanie, keďže som sa v poslednom čase stretla s viacerými "záujemkyňami", ktoré po prejavení "vážneho" záujmu a spoločnej dohode sa už neozvali. V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nemáte už záujem o danú vec, dajte mi to, prosím, čo najskôr vedieť, keďže ja to vnímam ako neseriózne jednanie, ktoré blokuje ďalších záujemcov. ďakujem za pochopenie.
Budem rada, keď výsledkom nášho obchodíku bude obojstranná spokojnosť :)
Zobraz celé podmienky
Nohavice, cherokee,134
Nohavice, cherokee,134
Nohavice, cherokee,134
Nohavice, cherokee,134