Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Menčestrové nohavice

Nohavice boli 1x oblečené,Rýchlo sme vyrástli
Celková dĺžka je 65cm , dĺžka od rozkroku dole je 47cm a šírka pása je 29cm dá sa prispôsobiť vnútornou gumičkou
Aktualizovaný pred 6 dňami
30 zobrazení od 21. jún 2016
5 €
Oznam od predajcu: nakúp u mna najmenej 3 ks a ten treti najlacnejši dostaneš gratis . Neplatí na knihy a obuv
gabik    Topoľčany
Ďakujeme,že ste navštívili náš albumček Vopred upozorňujem ze NEVYMIEŇAM !!!!!!!!!!
Vecičky zasielam doporučene,alebo na vašu zodpovednosť obyčajne , na dobierku posielam len registrovaným s najmenej 10hodnoteniami.
REZERVÁCIE držím 5 dní. Pokiaľ sa mi dovtedy neozvete,alebo neprídu peniažky na účet,tak vašu rezerváciu automaticky ruším, bez toho, aby som nakupujúcu musela upozorniť. Samozrejme,že vo výnimočných prípadoch sa môžeme dohodnúť inak.
Za záväznú rezerváciu nepovažujem premeranie a podobne otázky takže ak mam ďalšieho záujemcu,ktorý si vec hneď rezervuje tak posúvam jemu a takisto ak sa mi niekto jasne nevyjadri k veci do 24hodin posúvam vec automaticky do predaja alebo ďalšiemu záujemcovi .
Keďže v poslednom čase mi pribudlo veľa nespoľahlivých nakupujúcich, kt. si vec rezervovali, resp. prejavili o ňu záujem a až po niekoľkých dňoch rezervácie mi oznámili, že nemajú o vec záujem,/ak vôbec sa mi ozvali/ tak rezerváciu beriem za záväznú, takže si predtým ako odpoviete na inzerát dobre premyslite, či máte fakt vážny záujem o danú vec a vo vlastnom záujme si vypýtajte rozmeri /ak nie sú udané/ a premerajte .A ak vám pošlem už podklady k platbe tak majte aspoň tu drzosť a napíšte mi ak ste si to náhodou rozmysleli a danú vec neberiete aby som vedela ze môžem vec ponúkat ďalej

Nespoľahlivé nekupujúce si uverejním v mojom albume, aby ostatné predávajúce neboli nemilo prekvapené, tak ako sa to stáva mne...V prípade, ak Vám vec rozmerovo nesadne, neberiem to ako dôvod na vrátenie peňazí. Pri odpovedi na inzerát uvádzajte prosím adresu, kam mám poslať balíček.


Preferujem platbu na účet, pri platbe v hotovosti si prosím prirátajte poplatok 0,45 €, nakoľko mám účet v Prima banke a tá si účtuje takýto poplatok za vklad v hotovosti.
Vecičky posielam akonáhle mi nabehnú peniažky na účet, o zaslaní Vás budem informovať prostredníctvom mailu.

POŠTOVNÉ A BALNÉ:
List 1. triedy.obyč -0,80€ do100g
Doporučený list 1. triedy- 1,50€ do 100g
------------------------------- - 1,80€ do 500g
------------------------------- - 2,50€ do 1000g

Prajem príjemné nakupovanie.:)))

Gabika & Karolinka & Nellka
Zobraz celé podmienky
Menčestrové nohavice, c&a,110
Menčestrové nohavice, c&a,110
Menčestrové nohavice, c&a,110