Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Chlapcenske rifle

Perfektny stav bez poskodeni.
V pase nastavitelne.
Jemne elasticke.
4 funkcne vacky.
Dlzka 70cm / 96cm
Sirka boky 44c
Sirka lemu nohavice 13cm
Aktualizovaný včera
29 zobrazení od 17. sep 2019
12 €
Oznam od predajcu: Priebežne pridávam NOVY TOVAR. Aktualne je dlhsia dodacia doba 7-10 dní.
weja88    Senec
Milé maminy, milí oteckovia, vitajte v mojom bazáriku.

Som rada, že ste pozreli do môjho bazára. Mám tu veci nové, ktoré sú na objednávku a aj veci použité, nakoľko mám tiež malé deti ktoré rýchlo a neúprosne rastú. Verím, že si u mňa niečo pekné nájdete a že budete spokojní.
Ešte na začiatok, pre tých, ktorým sa nechce listovať celé podmienky predaja, uvádzam moje číslo účtu (Tatra banka):
IBAN: SK91 1100 0000 0026 1147 0211

NOVÝ TOVAR:
💲 Veci zasielam až po pripísaní peňazí na účet.
✒ Tovar je na objednávku, no odosielam väčšinou najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia platby v prospech môj účet. V prípade dlhšej dodacej doby podám bližšie info.
📨 Tovar zasielam doporučenou poštou, väčšie zásielky posielam ako balík. Poistenie balíka je možné po vyžiadaní vopred na Vaše náklady. Obyčajnou poštou nový tovar NEposielam.
📨 Na dobierku zašlem iba užívateľkám s kladným hodnotením, čo sa týka preberania zásielok.
✒ Tovar je na objednávku takže premeranie nie je možné. Ale moje deti sú zároveň aj mojimi testovačmi, nakoľko vecičky tejto značky tiež nosia, takže z vlastnej skúsenosti viem, že veľkosti nemeckých značiek Topomini, Topolino alebo Yigga sedia tak ako majú. Ak budete mať pochybnosti ohľadne správnej veľkosti pre Vaše dieťa, napíšte mi a ja Vám poradím.
🔙 Tovar je v prípade zlej veľkosti možné vrátiť. Vrátenie musí ale prebehnúť do 3 pracovných dní od prevzatia zásielky a to iba doporučenou posťou alebo ako balík. Inak tovar späť neberiem. Vrátenie z dôvodu "mne sa nepáči" neberiem. Fotky sú detailné tak si, prosím, kúpu rozmyslite vopred.
✏ Budem rada ak mi po prijatí tovaru napíšete hodnotenie. Verím, že Vy a Vaše deti budete spokojné :)


POUŽITÝ TOVAR:
✒ Každý jeden kúsok sa snažím pravdivo opísať a ak prejavíte záujem, vecičky Vám na požiadanie rada premeriam, pokiaľ nie sú miery uvedené v popise.
✒ Bola by som rada, keď by ste počas našej komunikácie napísali svoje výsledné stanovisko (či už tovar budete, resp. nebudete chcieť).
✒ Privítala by som, keby by ste v prípade, keď nebudete mať žiadne otázky, napísali hneď aj adresu a formu zaslania, nech sa konverzácia nenaťahuje na milión správ.
❗ Tovar predám tomu, kto oň prvý prejaví záujem.
❗ Na peniaze čakám max.3 pracovné dni. Keď neprídu, tovar vraciam späť do ponuky.
📨 Uprednostňujem zasielanie doporučenou poštou. Obyčajne posielam iba po Vašom vyžiadaní, ale iba na Vaše riziko. Aj keď, zatiaľ sa mi žiadny balíček nestratil 😊
📨 Na dobierku posielam iba užívateľkám s kladnými hodnoteniami.
🔙 Tovar naspäť neberiem, preto sa radšej na detaily pýtajte vopred. Výnimkou by bol iba prípad, keď by som ja prehliadla nejakú závadu a Vy mi ju nahlásite najneskôr do druhého dňa od prijatia balíka. Ešte sa mi taká vec nestala, ale sme iba ľudia takže stať sa môže.
✏ Budem rada ak mi po obchodíku (či už kúpa alebo predaj) napíšete hodnotenie. Verím že budete spokojné 😋

Prajem Vám príjemný nákup a pekný deň
Veronika
Zobraz celé podmienky
Chlapcenske rifle, reserved,158
Chlapcenske rifle, reserved,158