Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Rifle na gumičku

Rifle Kik na gumičku v páse aj na nôžkach. Boli oblečené asi 2x, keďže sme mali viaceré podobné. Sú vo výbornom stave, ale už od kúpy sú na nohaviciach spredu aj zozadu (v okolí lýtka) také malé biele fliačky (zrejme keď pri výrobe chceli dosiahnuť mierne vyšúchaný vzhľad, tak im trošku kvaplo aj mimo...) Preto je aj cena nízka, napriek zachovalosti nohavíc. Sú mierne elastické.

Dĺžka od pása: 69,5 cm
Pás: 30x2 cm (povolí na 35x2 cm)
cez rozkrok: 38x2 cm
vnútorná dĺžka: 50 cm
Aktualizovaný pred 2 hodinami
140 zobrazení od 1. sep 2018
2,50 €2 €
Oznam od predajcu: Milé záujemkyne,dajte si tú námahu napísať mi vaše konečné stanovisko k záujmu o vec.
amelee    Košice - Staré Mesto
Milé dámy,

ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si zopár vecí v mojom bazáre. Veci, ktoré ponúkam sú v skvelom stave, väčšinou nenosené alebo nosené len minimálne. Veci sa snažím vždy pomerať a rozmery uviesť v popise, ale ak sa stane, že to tak nie je alebo máte iné otázky, pýtajte sa, odpoviem každému, považujem to za základnú slušnosť, určite nenechám Vašu otázku nepovšimnutú. Rovnako tak považujem za korektné, ak mi dáte vedieť Vy, v prípade záujmu, najmä po zodpovedaní Vašich otázok, vec zoberiete alebo nie. Aj "nie" je pre mňa informácia, na základe ktorej sa viem ďalej zariadiť. Veci posielam poštou (prípadne osobný odber) podľa cenníka Slovenskej pošty. Poštovné nie je zarátané v cene. Balík zašlem po pripísaní peniažkov na môj účet. Na dobierku neposielam. Výmenu a priori nezavrhujem, ak máte taký návrh, pozriem si Váš bazárik a ak nájdem niečo potrebné, určite sa bez problémov dohodneme. Ďakujem a prajem Vám príjemné chvíle strávené na tejto stránke :)
Pokiaľ ide o poštovné - či sa rozhodnete pre obyčajnú alebo doporučenú zásielku, zodpovednosť za doručenie nesie pošta a ak zásielka nepríde, je možné ju reklamovať: http://www.posta.sk/potrebujem/podat-reklamaciu
Zobraz celé podmienky
Rifle na gumičku, kik,116
Rifle na gumičku, kik,116
Rifle na gumičku, kik,116
Rifle na gumičku, kik,116
Rifle na gumičku, kik,116
Rifle na gumičku, kik,116