Inzeráty > Oblečenie detské > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Menčestrové nohavice

Predám detské menčestrové nohavice, sú podšité. Sú ako nové dcérka ich mala oblečené 2x. Farba je tmavšia ako na foto, nepodarilo sa mi ju presne odfotiť. Na nohe dole je od výroby nitka pokrčená, nie je vypáraná akurát je tam viac nitky nakope - treba odstrihnúť, opraviť :) Veľkosť je 86 ale dajú sa nosiť až do 92.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
1 zobrazenie od 3. mar 2020
3,50 €
zuzanadre    Žilina
Pekný deň, ďakujem že ste ku mne nakukli. Rozhodla som sa zbaviť vecí, ktoré mi doma zavadzajú, už ich nenosím alebo už z nich dcérka vyrástla. Predávam rôzne veci po mne, po mojej dcérke a sem tam aj všeličo iné.
V prípade akýchkoľvek otázok rada pomeriam, pofotím, popíšem, zodpoviem, kľudne sa spýtajte. Otázku nepovažujem za rezerváciu, nakoľko veľa kupujúcich ani nie je schopná odpovedať či poďakovať. Vec rezervujem až po vypýtaní čísla účtu a na platbu čakám 3 dni. Po dohode kľudne aj dlhšie len sa treba spýtať, ozvať a určite sa dohodneme 🙂
Veci posielam po pripísaní peňazí na účet. Poštovné je podľa cenníka sl.pošty, obyčajné poštovné je na vašu zodpovednosť. Postupne do bazárika veci dokladám. Prajem príjemné prezeranie a nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Menčestrové nohavice, dopodopo,86
Menčestrové nohavice, dopodopo,86
Menčestrové nohavice, dopodopo,86