Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzerát je exspirovaný.
Ulož - uložené 1×

Roll-up nohavice nenosené s visačkou

Krásne nenosené roll-up tenké kárované nohavice. S visačkou. Cena plus poštovné.
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
150 zobrazení od 21. máj 2014
4,50 €2 €
enen    Hlohovec
!!!Prosím, skôr ako mi napíšete, prečítajte si moje podmienky!!!! Ďakujem!!!!
________________________________________________
Upozorňujem, že odkaz typu: "Mám záujem" beriem ako záväznú objednávku. Obratom posielam podklady k platbe. Ak platba nenabehne do 3 pracovných dní a záujemkyňa sa neozve, dávam NEGATÍVNE HODNOTENIE. Píšte len v prípade seriózneho záujmu. Pokiaľ chcete tovar rezervovať dlhšie z finančných dôvodov, tak mi to otvorene napíšte. Ja skutočne nemám problém sa dohodnúť a počkať s platbou. Neznášam však umelé naťahovanie a vyčkávanie na odpoveď resp. platbu. Je to maximálne neseriózne. Prosím, rešpektujte to. Vopred vám ďakujem.
Vyhradzujem si právo predať tovar kupujúcej s rýchlejším jednaním.
Poprosím ešte o zhovievavosť. Neviem reagovať na správu ihneď. Som dosť vyťažená, tak vopred ďakujem za porozumenie, ak budete trochu dlhšie čakať na odpoveď. Balíčky zasielam raz do týždňa z veľmi obmedzených časových dôvodov.

Slušnosť káže poďakovať, keď požiadate o premeranie, detailné foto a pod. Mnohé z vás sa už ďalej neunúvajú ani odpísať, keď nevyhovuje. Mňa to stojí čas a energiu, tak očakávam aspoň odpoveď. Vďaka za rešpektovanie.
___________________________________________________
Milé dámy,
ďakujem, že ste nahliadli do môjho albumu. Veci, ktoré ponúkam na predaj sú po mojej dcérke, synčekovi, mne alebo mojom manželovi. Zväčša sú v 100 % stave. Vecičky zvyknem kupovať nové, nie nosené... teda aj ich stav tomu zodpovedá (a samozrejme aj cena)! Vopred vám ďakujem za akceptovanie ceny a poštovného. Oblečenie sa vždy snažím adekvátnu naceniť (ja najlepšie viem aká bola pôvodná cena a v akom stave je vec, ktorú predávam). Zľavu dávam pri kúpe viacerých vecičiek a darček navyše tiež rada pribalím. Zatiaľ mám iba samé spokojné zákazníčky:D
Balíček posielam po pripísaní peňazí na účet (Tatra banka).
Ceny sú uvedené bez poštovného a balného. Zasielam vždy DOPORUČENE, 2. TRIEDOU. Ako obyčajnú listovú zásielku zasielam iba na vaše vlastné riziko.
Na dobierku neposielam! Ak urobím výnimku, tak jedine registrovaným užívateľom s viacerými pozitívnymi hodnoteniami!
TOVAR, o ktorý prejavíte záväzne záujem, DRŽÍM V REZERVÁCII MAXIMÁLNE 3 PRACOVNÉ DNI (pokiaľ sa samozrejme nedohodneme inak - dohoda je vždy možná!). Ak neuhradíte záväzne rezervovaný tovar, dávam negatívne hodnotenie a to bez výnimky. V poslednej dobe sa mi akosi často stáva, že mamičky napíšu - mám záujem a viac ani obraz ani zvuk, takže si každá vopred zvážte, kým mi napíšete.
Pekný deň a príjemné nosenie, keď už si niečo vyberiete:)
P. S. Na odkazy typu "Nevymeníš?" Nereagujem. Vďaka za pochopenie.
Zobraz celé podmienky
Roll-up nohavice nenosené s visačkou, dopodopo,62
Roll-up nohavice nenosené s visačkou, dopodopo,62