Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dievčenské chino nohavice Reserved

Krásne dievčenské chino nohavice značky Reserved, veľkosť písaná 110, zodpovedá však skôr 104. Možnosť regulácie šírky pásu. Top stav, bez poškodenia poškodenia, nenosené.

Rozmery - dĺžka nohavíc od rozkroku po koniec 42 cm
celková dĺžka nohavíc 59 cm
šírka pásu 28 cm
Aktualizovaný pred 14 hodinami
2 zobrazenia od 23. apr 2021
8 €
zbaronova    Čataj (okres Senec)
Vecičky,ktoré ponúkam, sú po mojich detičkách. V prevažnej väčšine sú to značkové veci,ktoré sú vo veľmi dobrom stave, keďže deti toho majú veľa a vecičky málo nosia. Veci posielam oprané (detským práškom a avivážou, ak sa dá použiť) a ožehlené. Vecičky sú kupované u oficiálnych predajcov daných značiek. Obnosené, ani veľmi poškodené vecičky na koníka nedávam. Ak má vec nejakú vadu, v popise na ňu upozorním a vyfotím.

Ceny sú pevné, na správy o zníženie ceny nebudem reagovať. Pri odbere troch a viac vecí poskytnem zľavu, alebo uhradím poštovné.

O výmenu môjho tovaru za iný nemám záujem. Na takéto správy nebudem reagovať.

Otázky, či je vec aktuálna, nepovažujem za záväzný prejav záujmu. Rovnako neustále posielanie otázok k veci, nepovažujem za záväzný prejav záujmu. Tovar predám tej záujemkyňi, ktorá prvá prejaví vážny a skutočný záujem o vec. Ak pozastavím inzerát a záujemkyňa sa mi do troch dní neozve (ani nereaguje na správy, nečíta ich), inzerát aktivujem a vec posuniem ďaľšej záujemkyni.

Tovar posielam výhradne po prevode peňazí na účet SK2711000000002916880422. K cene tovaru prirátam poštovné podľa aktuálneho cenníka pošty. Na dobierku už, po zlej skúseností, neposielam. Na platbu čakám maximálne 3 dni. Potom inzerát opäť aktivujem a posuniem ďalej.

Odosielam doporučene, obyčajnou poštou posielam len na výslovné požiadanie,za prípadnú stratu poštou nezodpovedám. Po odoslaní pošlem informáciu o odoslaní pri obyčajnom poštovnom, resp. podacie číslo na sledovanie zásielky pri doporučenom poštovnom.

Na poštu chodím dva krát do týždňa, v utorok a vo štvrtok.

Po doručení balíčka Vás prosím o zaslanie informácie, či bol balíček v poriadku doručený. Ak sa mi do dvoch týždňov neozvete,budem to brať tak, že je všetko v poriadku a inzerát vymažem.
Zobraz celé podmienky
Dievčenské chino nohavice reserved, reserved,104
Dievčenské chino nohavice reserved, reserved,104
Dievčenské chino nohavice reserved, reserved,104
Dievčenské chino nohavice reserved, reserved,104