Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rifle

Nosené, majú šuchnuté kolená. Rozmery sú na foto.
Aktualizovaný pred 5 dňami
25 zobrazení od 18. mar 2021
3 €
Oznam od predajcu: Som pracujúca matka :) ... vopred ďakujem za trpezlivosť ;)
lenka_lenkova    Vranov nad Topľou
V tomto bazáriku predávam veci po svojom synovi a dcére a niečo aj moje :). Všetky sú nosené, niektoré viac iné menej. Nemám záujem o výmenu vecí. Pri výbere viacerých vecičiek sa určite dohodneme na nejakej zľave (napr. obyčajné poštovné do 500g zaplatím za vás alebo pribalím darček ;)). Podobne ako mnohé iné, ani ja nebudem nič posielať na dobierku (heslo - ponaučenie sa z chýb iných :D). Ak nie je napísané inak, k cene tovaru je potrebné pripočítať si aj poštovné (podľa taríf SP). Zásielky obyčajným poštovným len na vašu žiadosť a riziko. Na poštu chodievam zvyčajne 1 - 2 krát do týždňa. Ak vám zásielka súri, vopred ma upozornite. Predíjdeme tak prípadným nedorozumeniam.
Stav vecí sa vždy snažím popísať čo najpresnejšie. Rozmery oblečenia a prípadné vady nájdete takmer výlučne priamo na fotkách, preto si ich vždy všetky starostlivo prezrite.
K rezerváciam - ak sa niečo opýtate, či je to aktuálne, prípadne si vyžiadate ďalšie doplňujúce informácie a následne sa min. 3 dni neozývate ako ste sa rozhodli, vec automaticky posúvam ďalej. Vždy má prednosť tá kupujúca, ktorá prejavila o danú vec záujem ako prvá.
Ďakujem, že rešpektujete tieto podmienky.
Zobraz celé podmienky
Rifle, h&m,134
Rifle, h&m,134
Rifle, h&m,134
Rifle, h&m,134
Rifle, h&m,134
Rifle, h&m,134
Rifle, h&m,134
Rifle, h&m,134